اتریوم بلاک چین بیت کوین

آموزش راه اندازی Google Authenticator در بلاک چین

نوشته شده توسط kazem

امنیت در دنیا مجازی یکی از مهم ترین و بزرک ترین دغدغه های هر فردی است که اطلاعات مهمی در اختیار دارد، بسیاری از سایت های معتبر برای جلوگیری از سرقت اطلاعات مشتریان خود، آنان را محبور به استفاده از ابزای می کند که از این خطرات در امان باشند. یکی از این ابزار های Google Authenticator است. با استفاده از این اپلیکیشن شما می توانید امنیت حساب های خود را افزایش دهد.
با این برنامه می توانید رمز مخصوص یک دقیقه ای برای وردو به حسابتان تولید کنید ویژگی مهم و منحصر به فرد این اپلیکیشن آن است که شما در حالتی که تلفن‌تان آنتن ندهد و از شبکه خارج باشید نیز به کد مورد نیاز برای وارد شدن به حساب کیف پول دسترسی خواهید داشت .اپلیکیشن Google Authenticatorبرای ios و اندروید طراحی شده است.

در مرحله اول نرم افزار  Google Authenticator  در گوشی هوشمند  نصب نمایید .

برای دانلود کیلیک کنید

در مرحله دوم وارد حساب بلاک چین خود شده و به تنظیمات امنیتی بروید و از شماره 1تا 3 را به ترتیب پیش بروید

بعد از این مراحل به صحفه زیر انتقال پیدا میکند

روی نوشته Use Google Authenticator or yubikey کلیک نمایید.

و نرم افزار Google Authenticator که نصب کرده بوده اید 

را باز و گزینه + در پایین صفحه را لمس و گزینه scan a barcode را زده و دوربین گوشیتان را روی تصویر بار کد نگه دارید تا یک کد شش رقمی برایتان نشان دهد کد شش رقمی را در کادر تصویر وارد و کلید Enable 2fa را فشار دهید و بعد از این قبل از ورود به کیف پولتان نرم افزار را اجرا و کد شش رقمی را در موقع لاگین کردن کیف پول در قسمت مربوطه بنویسید به خاطر داشته باشید این کد فقط ۳۰ ثانیه اعتبار دارد و بعد از سی ثانیه باید کد جدید را وارد کنید.

توجه:این نرم افزار نیازی به اینترنت ندارد .

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

یک نظر

نظر بدهید