بلاک چین خبرها

آئودی بلوچین را برای شبکه توزیع آن بررسی می کند

نوشته شده توسط kazem

آئودی بلوچین را برای شبکه توزیع آن بررسی می کند

خبر منتشر شده حاکی از آن است که آئودی قصد دارد امنیت و شفافیت زنجیره های عرضه جهانی خود را افزایش دهد.

تولیدکنندگان خودرو سال گذشته پس از موفقیت آمیزی تکنولوژی بر اساس Hyperladger Fabric IBM، Proof-of-Concept سیستم Blockchain خود را منتشر کرد. با توجه به بازخورد مثبت، مدیریت آئودی تصمیم گرفت تا این پروژه را فراتر از مرحله PoC پیش ببرد.

تیم تحقیقاتی، که شامل نمایندگان واحدهای سازمانی مختلف مانند امور مالی، تولید، تدارکات و فناوری اطلاعات است، در حال حاضر در حال بررسی پروسه های تدارکات بین المللی، از جمله حل و فصل مالی است.

علاوه بر این، این تیم در حال بررسی انواع استفاده از Blockchain برای بهبود امنیت انتقال داده ها، کارایی زنجیره های عرضه، مدیریت شبکه های انرژی محلی و مدیریت نهادهای دیجیتال است.

الکساندر دیتمیر، رئیس وزارت خزانه داری در آئودی AD، در مصاحبه ای با Die Produktion اظهار داشت که Blockchain توانایی تغییر اصول عملیاتی مختلف را در شرکت های صنعتی می دهد و فرصت های جدید را باز می کند. دیتمیر همچنین تاکید کرد که او معتقد است احتمال دارد که آئودی در آینده نزدیک به عنوان یک روش پرداخت به عنوان یک روش پرداخت ارائه شود.

دیگر تولید کنندگان خودرو آلمانی مانند BMW، مرسدس بنز و پورشه اخیرا با خبرهایی از تجربیات خود با تکنولوژی Blockchain، خبرگزاری ها را منتشر کرده اند.

مرسدس بنز، یک شرکت تابعه گروه خودروی دایملر AG، MobiCoin Cryptocurrency خود را برای جلب رانندگان برای رانندگی محتاطانه محیط زیست صادر می کند. Carmaker پورشه در حال بررسی استفاده از برنامه های Blockchain در وسایل نقلیه خود در همکاری با XAIN راه اندازی برلین است.

بنا به گزارش گزارش شده، BMW در حال برنامه ریزی برای توسعه نمونه های خود با همکاری با راه اندازی Blockchain و به طور مشترک ایجاد یک سیستم برای اخذ اخذ اخذ کبالت برای محصولات خود است.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید