بلاک چین خبرها

ثبت اختراع توسعه ارتباطات محرمانه از طریق بلاک چین

نوشته شده توسط kazem

ثبت اختراع توسعه ارتباطات محرمانه از طریق بلاک چین

بر اساس یک برنامه ثبت اختراع توسط اداره ثبت اختراعات و علامت تجاری ایالات متحده 29مارس، سیسکو، رهبر جهانی در فناوری اطلاعات و ارتباطات، در حال توسعه یک روش ارتباطی گروهی محرمانه مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین است.

در برنامه، شرکت توضیح می دهد که بلاک چین می تواند پیام های گروهی محرمانه و امن تر، اشتراک گذاری فایل و ردیابی تاریخ عضویت را اطمینان دهد.

تکنولوژی در حق ثبت اختراعات قصد دارد با چالش های مشترک مواجه شده با گروه های پیام رسمی مواجه شود:

“نحوه عضویت در گروه، ایجاد، ارسال، به روز رسانی و ایمن شدن از دستکاری غیر مجاز، مشکلات رایج است که سازنده در دسترس نیست که می تواند در زمینه گروه دینامیک، غیر متمرکز و خود سازماندهی شود”.

“این روش اجازه می دهد تعریف گروه های غیر متمرکز و غیر متمرکز، به روز رسانی اعضای پویا و غیر متمرکز، به اشتراک گذاری باز، مقاومت در برابر تهاجم و ردیابی تاریخ عضویت”.

این روش با استفاده از کلید های رمزنگاری، ایجاد یک شبکه امن را پیشنهاد می کند. شرکت کنندگان مجاز، مجاز به پیوستن به یک چت گروهی بر اساس شبکه غیرمتمرکز ذکر شده خواهند بود.

بلوک پیدایش که “مجموعه اولیه مجموعه اعضای گروه را تعریف می کند” توسط اولین شرکت کننده ایجاد می شود. تمام اعمال چت، از جمله افزودن و حذف اعضای گفتگو، در بلوک های بعدی ثبت می شود. سایر برنامه های کاربردی دیگر این فناوری، نه تنها پیام های متنی را نشان می دهد، بلکه به اشتراک گذاری فایل و حتی رسانه های جریان داده می کنند:

“به طور خلاصه ارائه شده در اینجا یک روش برای رسیدن به مجوز در ارتباطات گروهی محرمانه از لحاظ لیست مرتب شده از بلوک های داده ای است که نشان دهنده یک جدول زمانبندی مقاوم در برابر جعل محموله از عضویت در عضویت گروه است … برنامه های بسیاری از این تکنیک ها وجود دارد. رمزگذاری کامل پیام های فوری، به اشتراک گذاری محتوا و رسانه های جریان را قادر می سازد. این برای ایجاد یک پروتکل یا برنامه طراحی شده برای برقراری ارتباطات گروهی محرمانه مفید است. “

در ماه دسامبر 2017، سند ادامه یک برنامه قبلی است، جایی که سیسکو پیشنهاد کرده است Blockchain را برای پیگیری اینترنت اشیاء (IoT) دستگاه اعمال کند.

انتشار یک پرونده حق ثبت اختراع می تواند متقاضی حقوق معینی را به فن آوری در آن اعطا کند. اگر یک حق اختراع اعطا شود، متقاضی می تواند حق امتیاز را برای فعالیت های نقض کننده ای که از تاریخ انتشار پروانه ثبت اختراع به تاریخ انتشار پروانه ثبت می شود، دریافت کند.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید