بلاک چین خبرها

پیشنهاد دستورالعمل های Blockchain Gaming، sandbox

قوانین بلاک جین
نوشته شده توسط kazem

بازی مالتی مالت پیشنهاد استفاده از دستورالعمل های Blockchain Gaming، را داد

سازمان تنظیم مقررات مالت (MGA) اخیرا  اعلام کرد که یک سند با دستورالعمل های مربوط به برنامه های بلاک چین و کریپتو کارنسی در صنعت بازی ها صادر شده است.

MaltaGamingAuth یک سند مشاوره را در زمینه محیط ساندویچ برای تخصیص تکنولوژی لجر و ارزهای مجازی منتشر می کند.

سند عمومی به نام “راهنمایی در استفاده از فناوری توزیع لجر” و پذیرش ارزهای مجازی از طریق اجرای یک محیط ساندویچ محیط “، هدف قرار دادن استانداردهای مربوط به بازی هایی است که از تکنولوژی های رمزنگاری و تکنولوژی بلوچین استفاده می کنند.

این سازمان با هدف ایجاد یک سیستم صدور مجوز برای توسعه دهندگان بازی، به طور خاص پیشنهاد می کند که ایجاد استانداردهای پذیرش رمزنگاری به عنوان وسیله پرداخت، استفاده از کیف پول ارزهای دیجیتال، سپرده ها و محاسبه نرخ ارز.

MGA خاطرنشان کرد که این بازی ها را قبول خواهد کرد

که به طور کامل یا به طور جزئی در یک محیط Blockchain میزبانی می شوند، در صورتی که اپراتور باید اطمینان دهد که سرویس بازی به طور غیرمستقیم با چنین راه اندازی عملیاتی اختلال نداشته باشد.

قابل ذکر است MGA تایید DLT را در تعیین اینکه آیا یک بازی عادلانه و کاملا تصادفی است مفاهیمی که در قمار الکترونیکی بسیار مهم هستند.

MGA قصد دارد از مشتریان و «شهرت صلاحیت مالتی» محافظت کند و برای حمایت از اقدامات ضد پولشویی (AML) مطابق با چهارم اتحادیه اروپا در زمینه مبارزه با پولشویی است. MGA برای تست بازی ها با قوانین جدید کریپتو کارنسی و بلاک چین در یک محیط “sandbox” طراحی شده برای توسعه دهندگان بازی پیشنهاد می کند. مقامات قمار نظارتی قصد دارند تا در 30 آوریل نسخه نهایی محیط ماسه بازی ارائه دهند.

برنامه چت موبایل Kik برنامه اخیرا نشان داد که قصد دارد با شرکت Unity Technologies بازی ویدئویی همکاری کند تا در راستای تطبیق پذیری اصلی کریستوآرامای Kin خود توسط صنعت بازی سازی شرکت کند.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید