بلاک چین بیت کوین خبرها

خبر بد برای معدنچیان بیت کوین

نوشته شده توسط kazem

خبر بد برای معدنچیان بیت کوین: دیگر ماین بین کوین به صرفه نست

گزارش منتشر شده توسط Fundstrat می تواند برخی از اخبار بد برای معدنچیان بیت کوین را نشان می دهد. در آن، توماس لی می گوید که کاهش اخیر ارزش بیتکوین به این معنی است که دیگر سودآوری نیست.

این گزارش می گوید:

“بیت کوین در حال حاضر اساسا در معامله بی نظیر معدن بیتکوین معامله می شود، این روند در قیمت پایه $ 8،038 بر اساس یک مدل معدن که توسط تیم تحقیق داده های ما توسعه یافته است انجام می شود.”

گزارش استفاده از سه عامل برای محاسبه هزینه استخراج یک BTC. اینها هزینه تجهیزات، برق و سایر هزینه های اضافی مانند نگهداری سخت افزار می باشد. انرژی فرایند استخراج بیت کوین  بسیار شدید است و نیازمند به طور مرتب حسابداری سخت افزاری را برای بیش از نیمی از هزینه های استخراج معادن جایگزین می کند.

گزارش بر اساس هزینه های برق 6 سنت در هر کیلووات ساعت است. اضافه کردن این به هزینه های دیگر نقطه شکستن را در $ 8،038 قرار می دهد.

درآمد دادن
با توجه به گزارش های CryptoCompare، درآمد معدنچی از دسامبر تقریبا نصف شده است، که عمدتا به دلیل افزایش علاقه به معدن BTC است. نرخ های معاملات، یکی دیگر از مهم ترین منابع درآمد معدنچیان، نیز در اواخر دسامبر، با توجه به  گزراش های bitinfocharts، کمتر از 50 سنت از افزایش 34 درصدی در اواخر دسامبر کاهش یافته است.

طبق گفته Fundstrat، اگر قیمت به 4000 دلار یا کمتر ادامه یابد، معدنچیان احتمالا عملیات خود را متوقف خواهند کرد. CNBC گزارش می دهد که کاهش قیمت احتمالا باعث جلوگیری از معدنچیان چینی خواهد شد، زیرا معادن به آنها اجازه می دهند پول های خارج از کشور و سرمایه دولت را دور بزنند. معدنچیان چینی همچنین به برق ارزان تولید شده توسط برق آبی دسترسی دارند.

بر اساس تحقیقات اخیر Elite Fixtures، که در مورد هزینه معدنکاری BTC در 115 کشور بررسی شده است،کشور کره جنوبی گرانترین کشور برای تولید یک بیت کوین در داخل است. قیمت BTP منحصر به فرد تنها 26.170 دلار بوده که از 531 دلار در ونزوئلا طول می کشد

مترجم:کاظم مرتضوی

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید