بلاک چین خبرها

نخستین مرحله بلوچین توسط گروه متحد سلامت به نمایش گذاشته می شود

نوشته شده توسط kazem

نخستین مرحله بلوچین توسط گروه متحد سلامت به نمایش گذاشته می شود

گروه بهداشتی  ایالات متحده با همکاری UnitedHealth با استفاده از بلاک چین برای نگهداری سوابق به روز، یک بیانیه تأیید می کند

بر اساس یک طرح مشترک جدید، شرکت فرعی Optum کنگلومرا با چندین نماینده دیگر از صنایع مرتبط با دایرکتوری پزشکان ایالات متحده کار خواهد کرد، که بیش از 50 درصد از آنها حاوی اطلاعات نادرست است.

“برآوردهای صنعتی نشان می دهد که سالانه 2،1 میلیارد دلار در سراسر سیستم مراقبت های بهداشتی تعقیب می شود و داده های ارائه دهنده را حفظ می کند.”

“خلبان بررسی خواهد کرد که چگونه اطلاعات در بین سازمان های مراقبت های بهداشتی در تکنولوژی بلوچین می تواند دقت داده، مدیریت ساده و بهبود دسترسی به مراقبت را بهبود بخشد.”

این حرکت بزرگترین گام در جلوگیری از مواجهه با بلاک چین برای مراقبت های بهداشتی ایالات متحده است.  فورچون 500  UnitedHealth را در حال حاضر رتبه ششم در کشور  با درآمد بیش از 200 میلیارد دلار در سال 2017 در رتبه ششم قرار می دهد.

ادعاهای بهداشتی اغلب به دليل ناسازگاری در داده های ارائه شده توسط متقاضیان و پرونده های واقعی، اغلب به دلیل عدم انطباق، انعطاف پذیری بلاک چین، کاملا انطباق داده می شود.

“این احتمالا یکی از اولین اتحادیه های کلینیک بهداشتی در سراسر کشور است”، مایک جیکوبز، مهندس ارشد ارشد Optum در نظرات ستاره تریبون، خبرهای محلی را ادامه داد.

“مراقبت های بهداشتی به طور کلی فقط شروع به درک آنچه که از این تکنولوژی مناسب است استفاده می شود.”

در سراسر جهان، مجموعه ای از فزایندهای  تازه  نیز در حال تلاش برای حل مشکلات مختلف در صنعت مراقبت های بهداشتی با استفاده از فن آوری بلاک چین هستند

 

مترجم:کاظم مرتضوی

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید