بلاک چین

آزمایشگاه سیرین سازنده گوشی هوشمند بلاک چین خود را پیدا کرده است

Foxconn Technology
نوشته شده توسط kazem

آزمایشگاه SIRIN، سازنده نرم افزار الکترونیکی و توسعه دهنده سیستم عامل بلاک چین و آزمایشگاه سیرین، سازنده گوشی هوشمند با قابلیت بلاک چین خود را پیدا کرده است.

گوشی بلاک چین

یک شرکت تابعه Foxconn Technology Group، FIH Mobile، برای کمک به توسعه تلفن بلاک چین، به نام فینی، موافقت کرد.

آزمایشگاه سیرین  فوق العاده هیجان زده شده است اعلام کرد که FIH Mobi را برای ساخت گوشی هوشمند FINNEY انتخاب کرده است. با این توسعه، ما یک جهش بزرگی به جلو می کنیم تا انقلاب Go Crypto را به جریان اصلی تبدیل کند.

فاکس کان(Foxconn) یک شرکت ساختمانی قرارداد الکترونیک چند ملیتی در تایوان است. این یکی از بزرگترین کارفرمایان در سراسر جهان است و برخی از مشتریان عمده آن شامل اپل، گوگل، سیسکو، هوآوی و آمازون هستند.

این گوشی هوشمند برای کاربران امکان ذخیره و استفاده از ارزهای دیجیتال را طراحی کرده است. موشه هوگ، مدیر عامل شرکت Sirin، اظهار داشت که با استفاده از روش های فعلی ذخیره سازی، استفاده از ارزهای دیجیتال دشوار و غیرقابل شناختی است.

… بازار انبوه هرگز آن را دریافت نخواهد کرد. هیچ فرصتی برای مادرم وجود ندارد که بتواند از بیت کوین استفاده کنم و مادر من هوشمند است. 

این دستگاه تعداد زیادی از نشانه های مختلف را ادغام می کند. همچنین به صاحبان اجازه می دهد تا در وب سایت های رمزنگاری نظیراور استوک و ایکس پدیا، و در صورت نیاز پول نقد را به نشانه های تخصصی تبدیل کنند. سیرین گفت که کاربران ممکن است در نهایت قادر به فراموش کردن آدرس های پیچیده و کلید خصوصی طولانی باشند، و در عوض هویت خود را در سرویس های مرتبط با سکه با اسکن عنبیه، اثر انگشت، و یا حتی یک رمز عبور ساده را بررسی کنند.

سیرین 158 میلیون دلار برای این پروژه در ماه دسامبر از طریق ارائه سکه اول (ICO)  پس از 70 میلیون دلار سرمایه گذاری اولیه، افزایش داد. در اکتبر، سیرین قصد دارد نخستین واحدهای خود را به هشت فروشگاه جدید در مکان هایی که فعال ترین انجمن های کریپتوس مانند ترکیه و ویتنام است، بفرستد. شرکت الکترونیک مصرف کننده مبتنی بر سوئیس امیدوار است که این فناوری را به سایر تولید کنندگان تلفن مجوز دهد، که می تواند قیمت را کاهش دهد و دستگاه را در دسترس تر قرار دهد.

شرکت هوآوی با آزمایشگاه سیرین در ارتباط با مجوز سیستم عامل Sirin صحبت کرد. در حالیکه آزمایشگاههای سیرین در کانال تلگرام خود تأیید کردند که جلسه برگزار شد، هیچ گونه اطلاعیه دقیق در مورد این بحث ها صورت نگرفته است.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید