بلاک چین

تامین امنیت پرواز با استفاده از فناوری بلاک چین

بلاک چین و کاربرد های ان
نوشته شده توسط kazem

راه اندازی برای مقابله با حوادث هوایی با ایجاد اسناد پرواز در بلاک چین

Aeron، یک راه اندازی مبتنی بر بلاک چین، با استفاده از  فناوری بلاک چین برای ایمنی هواپیما در سال گذشته ظهور کرده است.

اخیرا یک برنامه تلفن همراه منتشر کرده است که مدارک و مدارک خلبان را تأیید می کند. برنامه، که جایگزین سند خلبان سنتی (عملیات دستی ثبت ساعت پرواز بر روی کاغذ) در حال حاضر در فروشگاه های Google Play و App Store در دسترس است.

برنامه ای که “زندگی را ذخیره می کند” با توجه به اطلاعات ارائه شده درOne-pager، Aeron  پنجاه و هفت درصد از حوادث هوایی به علت خطای انسانی رخ می دهد. تیم پروژه متشکل از گروهی از علاقه مندان به هواپیمایی خصوصی است که قصد دارند از فناوری Blockchain برای کاهش تعداد حوادثی که در هوا اتفاق می افتد، به دلیل ضبط ضعیف، استفاده کنند.

براساس اعلامیه مطبوعاتی شرکت در تاریخ 27 مارس، برنامه تلفن همراه Aeron بر اساس تکنولوژی بلاک چین است و اجازه ذخیره سازی تمام اطلاعات ضروری Pilberg logbook را در قالب دیجیتالی می دهد. این شرکت در حال توسعه یک پایگاه داده متمرکز و سیستم آنلاین است که داده های جهانی را در مورد هواپیما، مدارس پرواز و خلبانان میزبانی می کند.

به گزارش خبرگزاری آریا، «به طور معمول، ثابت می کند که  امکان بازنویسی کتابنامه خلبان شخصی وجود دارد، اگر آن را گم کرده یا نابود کند، به ویژه در مواردی که یک خلبان ارتباطی با یک مدرسه یا مکان پرواز نداشته باشد. بنابراین جایگزین دیجیتال برای یک کتابنامه سنتی، گزینه ای بهتر برای مسافران پروازهای خصوصی است.

سازنده برای پروازهای خصوصی براساس نقشه راه به روز شده در تویتر توییتر Aeron در تاریخ 1 مارس، شروع به کار می کند تا وب سایت تابعه آن Aerotrips.com را تبلیغ کند که بازار برای رزرو پروازهای خصوصی و سایر خدمات حمل و نقل هوایی است.

Aerotrips.com توسط Aeron در نوامبر 2017 راه اندازی شد به عنوان “پورتال و جمع آوری آنلاین برای هواپیمایی که توجه ویژه ای به پروازهای خصوصی و خلبانان فردی دارد”.

در آوریل 2018، راه اندازی برای ادغام aerotrips.com به بلاک چین برنامه ریزی می کند و در ماه ژوئن 2018 پرداخت های جعلی برای خدمات وب سایت امکان پذیر است. با توجه به aerotrips.com، علاقه مندان و مسافران هواپیمایی می توانند از طریق جمع آوری گشت و گذار در هتل ها و گشت های دیدنی سفر کنند.

وب سایت جمع آوری می گوید:

“پایگاه داده جهانی ما شامل پیشنهادات پرواز از خلبانان خصوصی نیز هست. مشارکت مستقیم با مدارس پرواز و باشگاه های هواپیما ما را قادر به ارائه بهترین معاملات برای دانشجویان و خلبانان حمل و نقل هوایی، “

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید