خبرها ریپل

ریپل برنامه پرداخت بلاک چین را با 61 بانک ژاپنی توسعه می دهد

Cryptocurrency-رپیل-ریپل-در-بانک-r-768x513
نوشته شده توسط kazem

ریپل یک برنامه پرداخت در همکاری با یک کنسرسیوم از 61 بانک ژاپنی بر اساس تکنولوژی بلوچین را توسعه داده است که فورا معاملات را پردازش می کند.

ارز دیجیتال ریپل یک برنامه پرداخت بلوکچین با 61 بانک ژاپنی را توسعه می دهد

ریپل می گوید که برنامه، به نام “Money Tap“، برای اولین بار در پاییز زندگی می کند. این در ابتدا با سه بانک موجود در کنسرسیوم – SBI Net Sumishin Bank، Suruga Bank و Resona Bank – در دسترس خواهد بود قبل از اینکه به سایر کنسرسیوم رول شود.

بلاک چین، در غیر این صورت به عنوان تکنولوژی توزیع logger شناخته می شود، بیشتر به عنوان تکنولوژی شناخته می شود که مبتنی بر رمزنگاری هایی مانند بیت کوین است. این فهرست لیستی از معاملات یا سایر داده ها را در یک شبکه متمرکز حفظ می کند.

تکنولوژی بلاک چین خود ریپل عمدتا به عنوان شبکه زیرزمینی برای آن کریپتو کارنسی شناخته می شود، XRP، که اغلب خود را به عنوان موجی معرفی می کند. اما همچنین به طور کلی برای حل و فصل معامله در زمان واقعی استفاده می شود.

با توجه به ماهیت غیر متمرکز آن، شبکه های بلوک زنی از نیاز به یک واسطه، مانند یک بانک بزرگ، برای تمیز کردن و پرداخت نقدی استفاده می کند.

ریپل برنامه پرداخت بلاک چین را با 61 بانک ژاپنی توسعه می دهد

ریپل گفت که این برنامه باعث می شود که بانک ها برای حل و فصل پرداخت های داخلی روزانه در ژاپن آسان تر شوند. ریپل می گوید مصرف کنندگان برای استفاده از برنامه نیاز به یک حساب بانکی، شماره تلفن یا بارکد QR خواهند داشت.

کنسرسیوم بانکی توسط SBI Ripple Asia اداره می شود، سرمایه گذاری مشترک بین شرکت ریپل و SBI Group، موسس بانک SBI Net Sumishin بانک.

Takashi Okita، مدیر عامل شرکت SBI Ripple Asia گفت:

با اعتماد، قابلیت اطمینان و دسترسی بانک، می توانیم اصطکاک را از پرداخت ها حذف کنیم و یک تجربه پرداخت سریع تر، ایمن تر و کارآمد تر برای مشتریان خود را ایجاد کنیم.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید