اتریوم بلاک چین بیت کوین خبرها

18 پیش بینی بلاک چین برای 2018

نوشته شده توسط kazem

فناوری بلاک چین جهان را تغییر خواهد داد و این تغییرات کم کم شروع شده و تمام تکنولوژی های موجود از این فناوری در سیستم خود استفاده می کنند، بلاک چین در سال 2018 پیشرفت های زیاده خواهد کرد و بر بسیاری از صنعت ها تاثیر خواهد گذاشت که 18 مورد از ان ها را برسی می کنیم

پیش بینی هایی که برای بلاک چین در سال جاری انجام شده است به صورت زیر است

اقدامات های که بلاک چین در سال جدید خواهد کرد  به و روند نزولی پیشرفت این فناوری  در جهان کمک شایانی خواهد کرد

1-بیت کوین نسل اول فن آوری بلاک چین است

2-ارزش بیت کوین به عنوان یک ارز دیجیتال ، کمترین استفاده از بلاک چین است

3-سال 2018 در بلاک چین معادل سالهای  1994 تا 1996 برای رونق اینترنت است.

4-اتریوم با اکثریت چندتایی، بزرگترین اکوسیستم توسعه دهنده بلوک در سال 2018 خواهد بود.

اکوسیستم ها با اکثر توسعه دهندگان معمولا برنده می شوند. من نمی بینم که چطور اجازه می دهد که بلوک های مجاز که انگیزه های اقتصادی شان ندارند، بر علیه اکوسیستم های مجاز عمومی کنار بیایند.

اتریوم در حال حاضر دارای یک جامعه توسعه دهنده پرطرفدار است.  در حال حاضر بیش از 2 میلیارد درخواست در هر روز و به طور مساوی به 4.5 میلیارد درخواست در روز در روز در ماه دسامبر افزایش یافته است. MetaMask، که اتریوم را به طور یکپارچه به مرورگرها به ارمغان می آورد، دارای بیش از 500،000 کاربر فعال است.

5-بلاک چین یک کشتی خوب است

همانطور که جهان توجه خاص به مفاهیم اجتماعی فن آوری بلاک چین را در بر می گیرد، ما در سال 2018 در برنامه های کاربردی بشردوستانه شاهد خواهیم بود.

6-شرکت ها چرخ های آموزش را از بین می برند

همانگونه که بلوک های مجاز همچنان روند ارتقاء مقیاس پذیری و حفظ حریم خصوصی خود را ادامه می دهند، همچنان ذهن توسعه دهنده را از دست می دهند و به طور بالقوه پایگاه مشتری خود را مانند آنچه که خدمات AOL، Prodigy و Compuserve به اینترنت از دست داده اند، از دست می دهند.

اینترانت ها چرخ های آموزش عالی بودند، تا زمانی که اینترنت فراگیر بود. همان مسیر در سال 2018 و فراتر از آن با بلوک های مجاز به وجود می آید.

7-شرط تغییر بازی های  انحصاری بلاک چین

یک الگوریتم توافقنامه اثبات شده یک اقدام اقتصادی برای جلوگیری از انکار سرویس ها و سایر سوء استفاده های سرویسی مانند هرزنامه بر روی یک بلوک زنجیره است که نیاز به برخی کار از درخواست کننده سرویس است، معمولا با پردازش معادلات پیچیده روی یک پردازنده گرافیکی یا رایانه ASIC صورت می گیرد

8-علائم تب – در SAFT خیلی سریع نیست.

9-اکوسیستم بلاک چین منابع فوق العاده ای را در اختیار دارد.

نلسون ماندلا: آموزش و پرورش قدرتمند ترین سلاح است که می توانید از آن برای تغییر جهان استفاده کنید.

تا همین اواخر، آنهایی که یادگیرنده بودند، مهندسان نرم افزار بودند، اما در سال 18 برنامه های آموزشی سفارشی برای سیاست گذاران، وکلا، مدیران پروژه، مدیران و MBA به منظور درک مفاهیم این فن آوری در زمینه های مربوطه خود وجود دارد. آکادمی ConsenSys بسیاری از این تلاش ها را در حال حاضر به اجرا در آورده است و برخی از پیشنهادهای هیجان انگیز در سال جدید نیز دارد.

10-IRS و معادل آن در سراسر جهان از پوند گوشت خواسته اند
بن فرانکلین :”هیچ چیز نمی تواندمطمئن بگوید ، به جز مرگ و مالیات”

نرم افزار مانند Balanc3 برای ردیابی P & L پرداخت مالیات خود از یک دارایی دیجیتال شخصی یا شرکت  و همچنین تاریخچه معاملاتی استفاده می شود. .
11-مردم هویت آنلاین خود را کنترل خواهند کرد
در سال 2018، دولت ها و سازمان های نظارتی استفاده از بلاک چینی را برای ردیابی و ارزیابی دارایی های ارزشمند مجاز می دانند.
12-تکامل قانون به تقاطع علوم رایانه ادامه خواهد یافت.
برای اولین بار، توسعه دهندگان پروتکل همگرا می توانند پروژه خود را در یک سطح پروتکل کسب درآمد کنند
13-اشکالات موجود: ممیزی های قراردادی هوشمند در سال 2018 ضروری خواهند بود
14-فقط بلاک چین را تنظیم نکنید از طریق  بلاک چین تنظیم کنید

15-استابل کویین می آیند
استابل کویین اساس ابزارهای مالی برای هدر دادن و مشتقات است که برای این صنعت غرب وحشی برای عبور از فرسودگی به محصولات ایمن و راحت تر از محصولات مالی ضروری است. سازنده DAO، VariabL و Basecoin از این سیستم اکوسیستم شروع به کار می کنند، اما من فکر می کنم این یک فضای عالی برای بانکداری شرکتی است که ارزش، نقدینگی و اعتبار را برای اکوسیستم دارایی های دیجیتال فراهم می کند.

Tangoing-16(پروژه تانگو) با Contango(حد مجاز که روی نرخ قراردادهای آتی می آید و توسط فروشنده به ازای تاخیر پرداخت کسر می شود. واژه Contango همچنین برای کارمزد بروکر که توسط سرمایه گذار به خاطر تاخیر انجام وظایف خود، پرداخت می‌شود)

پس از مشاهده اولین محصولات آتی بیت کوین در مبادلات U.S. تنظیم شده که در سال 2017 به صورت نقدی حل شده اند، پیش بینی می کنم که بازار به پیشنهادات جسمی پرداخت خواهد شد تا از نزدیک شدن به آیندۀ دستکاری خلاص شویم. علاوه بر این، دیگر مشتقات دارایی دیجیتال مانند اتر را مشاهده خواهیم کرد.

17-این قراردادهای مشتق شده منحنی های قیمت گذاری پیش رو را فراهم می کند که برای ایجاد و تکامل صندوق های معامله شده در بورس دارایی دیجیتال ضروری است.

18- کل بازار کل دارایی های دیجیتال مبتنی بر بلاک چین بیش از 2 تریلیون دلار آمریکا به 1 ژانویه 2019 تجاوز خواهد کرد.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید