بلاک چین خبرها

اختراع جدید در صنعت بلاک چین توسط چینی ها

نوشته شده توسط xan

بانک مرکزی چین، یکی از چهار بانک بزرگ تجاری دولتی در کشور، یک پرونده ثبت اختراع را برای پروسه ای که می گوید قادر به اندازه گیری سیستم های بلوک چینی است، ارائه کرده است.

استفاده از بلاک چین در بانک های چین

بانک مرکزی چین، یکی از چهار بانک بزرگ تجاری دولتی در کشور، یک پرونده ثبت اختراع را برای پروسه ای که می گوید قادر به اندازه گیری سیستم های بلوک چینی است، ارائه کرده است.

براساس یک سند منتشر شده در 23 فوریه توسط اداره مالکیت فکری دولت چین (SIPO)، این نرم افزار برای اولین بار در تاریخ 28 سپتامبر سال گذشته توسط Zhao Shuxiang ارائه شد.

جزئیات برنامه، که به جای انجام دادن معاملات جدید بلوک فروشگاه از قبل از آن، یک سیستم فشرده سازی داده ها می تواند برای بسته بندی معاملات از بلوک های چندگانه به آنچه که اختراع یک بلوک داده می نامد استفاده شود.

به عنوان مثال، به عنوان یک درخواست حق ثبت اختراع، هنگامی که سیستم یک درخواست برای فشرده سازی معاملات از بلوک 1 تا 1000، یک بلوک داده جدید را تشکیل می دهد و به صورت موقت در یک سیستم ذخیره سازی مختلف میزبانی می شود، شرح داده می شود. سپس سیستم داده های بسته بندی شده را از طریق یک تابع هش با مقدار هش اجرا می کند.

علاوه بر این، سیستم فشرده سازی برچسب ها را برای شناسایی بلوک های blockchain، بلوک داده های جدید ایجاد شده و رویداد فشرده سازی فراهم می کند. ارتباط مربوطه بین سه برچسب در بلوک چینی نیز ثبت شده است.

با استفاده از این روش، حق ثبت اختراعات ادعا می کند که میزان داده های ذخیره شده در بلوک های جدید به دلیل تراکنش در یک بلوک زنجیره ای کاهش می یابد، در حالیکه اطمینان حاصل می شود که داده های مربوط به تمام معاملات قبلی هنوز محرمانه و قابل ردیابی خواهند بود.

در حالی که حق ثبت اختراع در حال حاضر در روند بازبینی است و هنوز به آن داده نشده است، آن را به عنوان بخشی از تلاش گسترده تر توسط بانک تجاری تجاری دولتی کشور در پیشبرد کسب و کار خود را از طریق استفاده از تکنولوژی لجستیک توزیع می شود.

همانطور که در سال گذشته توسط CoinDesk گزارش شده است، بانک چین در حال حاضر با Tencent بزرگترین شبکه اینترنتی چین را در برنامه های مالی همکاری کرده است.

درباره نویسنده

xan

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید