بلاک چین خبرها

اختراع جدید در صنعت بلاک چین توسط چینی ها

blockchain
نوشته شده توسط kazem

بانک مرکزی چین، یکی از چهار بانک بزرگ تجاری دولتی در کشور، یک پرونده ثبت اختراع را برای پروسه ای که می گوید قادر به اندازه گیری سیستم های بلوک چینی است، ارائه کرده است.

بانک مرکزی چین، یکی از چهار بانک بزرگ تجاری دولتی در کشور، یک پرونده ثبت اختراع را برای پروسه ای که می گوید قادر به اندازه گیری سیستم های بلاک چینی است، ارائه کرده است.

بر اساس یک سند صادر شده توسط اداره املاک مالکیت فکری چین (SIPO) در تاریخ ۲۳ فوریه، این برنامه برای اولین بار در تاریخ ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۷ به اتمام رسید و توسط ژائو شویسانگ(Zhao Shuxiang) کشف شد.

کاربرد جدید بلاک چین

جزئیات برنامه به این صورت است که به جای اجازه دادن به یک بلوک جدید برای ثبت یک معامله از یک معامله قبلی، برنامه پردازش چندین بلوک را به نام «بلوک های داده» پردازش می کند. برای این سیستم یک سیستم فشرده سازی داده استفاده می شود.

به عنوان مثال، به عنوان یک درخواست حق ثبت اختراع، هنگامی که سیستم یک درخواست برای فشرده سازی معاملات از بلوک 1 تا 1000، یک بلوک داده جدید را تشکیل می دهد و این باعث می شود که آنها به طور موقت در یک سیستم ذخیره سازی مختلف ذخیره شوند. سپس سیستم داده های بسته بندی شده با مقدار هش را اجرا می کند.و همچنین بهبود در مقدار داده ها را فراهم می کند یعنی سیستم داده های بسته بندی شده را از طریق یک تابع هش با مقدار هش اجرا می کند.

علاوه بر این، سیستم فشرده سازی برچسب ها را برای شناسایی بلوک های بلاک چین، بلوک داده های جدید ایجاد شده و رویداد فشرده سازی فراهم می کند. ارتباط مربوطه بین سه برچسب در بلوک چینی نیز ثبت شده است.

با استفاده از این روش، حق ثبت اختراعات ادعا می کند که میزان داده های ذخیره شده در بلوک های جدید به دلیل تراکنش در یک بلاک چین کاهش می یابد، در حالیکه اطمینان حاصل می شود که داده های مربوط به تمام معاملات قبلی هنوز محرمانه و قابل ردیابی خواهند بود.

در حالی که حق ثبت اختراع در حال حاضر در روند بازبینی است و هنوز به آن داده نشده است، آن را به عنوان بخشی از تلاش گسترده تر توسط بانک تجاری تجاری دولتی کشور در پیشبرد کسب و کار خود را از طریق استفاده از تکنولوژی لجستیک توزیع می شود.

همانطور که در سال گذشته توسط CoinDesk گزارش شده است، بانک چین در حال حاضر با Tencent بزرگترین شبکه اینترنتی چین را در برنامه های مالی همکاری کرده است.


منبع  cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید