بلاک چین خبرها

معان ارشد امور مالی و مدیریت ریسک Overstock استعفا داد

نوشته شده توسط kazem

ابرت هیوز، معاون ارشد امور مالی و مدیریت ریسک در Overstock از سمت خود برای پیوستن به یک سرمایه گذاری بلاک چین که شامل مدیر عامل و بنیانگذار Overstock پاتریک Byrne است، استعفا داد.
براساس یک گزارش مطبوعاتی، هیوز به  Overstock  گزارش داد که او در روز 2 آوریل از شرکت استعفا می دهد و ..

رابرت هیوز، معاون ارشد امور مالی و مدیریت ریسک در Overstock از سمت خود برای پیوستن به یک سرمایه گذاری بلاک چین که شامل مدیر عامل و بنیانگذار Overstock پاتریک Byrne است، استعفا داد.

براساس یک گزارش مطبوعاتی، هیوز به  Overstock  گزارش داد که او در روز 2 آوریل از شرکت استعفا می دهد و از 16 آوریل به عنوان مدیر مالی خود (CFO) در DeSoto تابعه متعلق( 50٪ غیر متعلق) به اورسوتک می شود.

DeSoto برای اولین بار توسط Byrne مدیر عامل Overstock در دسامبر 2017 اعلام شد. این پروژه با هدف ایجاد یک ثبت نام ملک جهانی بر اساس تکنولوژی Blockchain برای حفاظت از حقوق مالکین ملک ایجاد شده است. DeSoto سرمایه گذاری مشترک بین شرکت Medisy Ventures شرکت فرعی Overstock است کههرناندو د سوتو، اقتصاد دان پرو مسئول سرمایه گذاری شرکت بلاک چین است.

گرگوری جی. ایوورس، قبلا مدیر مالی در گروه آموزشی Apollo، قصد دارد به عنوان مدیر امور مالی جدید خود از تاریخ 16 آوریل به Overstock.com بپیوندد.

ایوورس، 42 ساله، از آوریل 2007 تا مارس سال جاری در Apollo کار می کرد.

جایگزینی CFO در Overstock در حال انجام است پس از اعلام شرکت برای لغو اشتراک سهم ثانوی خود از چهار میلیون سهام با اشاره به “نوسانات بازار.” این شرکت پس از مشاهده گزارش افت “درآمد سه ماهه چهارم”  و ضعیف شگفت آور خود شروع به جستجوی  راه هایی برای جلوگیری از کاهش بیشتر قیمت سهام خود کرد.

 

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید