خبرها

ممنوعیت های تبلیغاتی در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی

تبلیغات ico
نوشته شده توسط kazem

ممنوعیت های تبلیغاتی ارز دیجیتال

وبسایتهایی که پیشنهادهای  سکه (ICOs) را دنبال میکنند، میگوید که این پلتفرم میتواند به راه اندازی های رمزنگاری برای سرمایه گذاران بالقوه کمک کند.

فیس بوک در اواخر ماه ژانویه شروع به ممنوعیت ایکوها کرد و اعلام کرد که ممنوعیت آگهی های تبلیغاتی برای کریپتون کارنسی ها و توکن ها که “اقدامات تبلیغاتی گمراه کننده یا فریبنده” را اعمال می کنند را آغاز می کند. ماه گذشته گوگل اعلام کرد که سیاست های مالی خود را به روز می کند – به این معنی هیچ تبلیغات مربوط به رمزنگاری از ماه ژوئن پذیرفته خواهد شد. توییتر به دنبال آن علت این کار را امنیت و ایمنی کابرانش اعلام کرد.

 ایکوبازار می گوید ممنوعیت در زمانی که بازار شکوفا می شود، ممنوعیت پروژه های هیجان انگیز را مختل می کند، زیرا شرکت های نوپا از دست دادن دسترسی به یکی از ارزان ترین راه های دسترسی به عموم هستند.  

این چالش های جدید در تبلیغات به این معنا است که سرمایه گذاران برای هدایت فرصت ها از نگرانی های مقررات استفاده می کنند، اما ICObazaar استدلال می کند که ردیاب هایی مانند خودشان مزایای قانونی برای مصرف کنندگان و شرکت ها دارند.

مزایای ردیابهای ICO برای کسب و کار

این شرکت می گوید شرکت های رمزنگاری که از وب سایت ردیابی ICO استفاده می کنند برای ارائه پیشنهادات خود، فرصت بیشتری برای اطمینان از این دارند که تنها اطلاعات دقیق، راه خود را برای سرمایه گذاران آینده فراهم می سازد. این به این دلیل است که هر پروژه شانس ارائه جزئیات در مورد خود را به طور مستقیم به پلت فرم می دهد.

اگر چه آخرین محدودیت های تبلیغاتی توسط غول های اینترنتی سبب نگرانی در بازارهای رمزنگاری شده است، ICObazaar استدلال می کند که استفاده از وب سایت های طاقچه می تواند در نتیجه نتایج موثرتر باشد، زیرا سرمایه گذاران اختصاص داده شده به بازدید از سیستم عامل های خاصی علاقه مند هستند. در مقابل، میلیونها نفر از مردم، حتی اگر فقط یک درصد کوچک ممکن است علاقه مند به تعهد مالی باشند، می توانند از طریق غول های اینترنتی، مبارزات سنتی را به نمایش بگذارند.

در نهایت، بسیاری از وب سایت های ردیابی ICO به طور مستقل پروژه ها را بر روی سیستم عامل خود ارزیابی می کنند و نمره خوبی می تواند موقعیت خود را بهبود بخشد و سطح سرمایه گذاری بیشتری را به همراه داشته باشد. این شرکت می گوید این مزایا را می توان با “قیمت مناسب” بدست آورد.

هدف برای کمک به مصرف کنندگان، یافتن ICO های زنده است

ICObazaar، برای سرمایه گذاران آینده نگر، ادعا می کند که این پلت فرم می تواند به شدت با ارزش به شمار آید، زیرا به منظور بررسی اینکه ICO ها قابل اعتماد هستند، انجام می شود. این شرکت می گوید این امر از طریق استفاده از تحلیل تخصصی در پیشنهادات گذشته، حال و آینده و نیز بازنگری سرمایه گذاران مشارکت کننده و بی طرف که از وب سایت به طور مرتب استفاده می کنند، به دست می آید.

 

این وبسایت ها می گوید که می خواهند به کاربران هشدار بدهند که بیشتر با مشتریان قابل اعتماد و امیدوار کننده معامله کنند تا خطر کاهش سرمایه گذاری خود را در یک پروژه جعلی کاهش دهند.

هر پروژه ذکر شده با رتبه بندی در پنج منطقه همراه است،با بالاترین نمره پنج:ای سی او چیست

  1. تیم
  2. وب سایت پروژه
  3. ایده خود و مقاله سفید
  4. رسانه ها و جامعه
  5. پیاده سازی فنی

یک کارشناس مستقل رتبه ششم را با استفاده از معیارهای خود ارائه می دهد. بهترین ارزیابی که توسط ICO به دست می آید، AAA است – نشان دهنده یک فرصت سرمایه گذاری با یک “پتانسیل معقول برای بازگشت سود” است.

این پروژه ها همچنین می توانند به عنوان پیش فرض، خطر بالا و پیش فرض طبقه بندي شوند.

پایین ترین امتیاز D،  با چنین امتیاز ضعیفی به بازدیدکنندگان ICOs هشدار داده می شود که این راه اندازی ها با نقص در مدل کسب و کار خود”پرچم های قرمز بزرگ سرمایه گذاری” هستند.

تقسیم اعداد در ICOs

براساس وب سایت ایکوبازار، بیش از 1.7 میلیارد دلار در کمپین ICO تعهد شده است که در ماه گذشته بیش از 90 نفر شرکت کرده اند. Network Status، یک پیام رسان منبع باز و مرورگر بود که کاربران را قادر به برقراری ارتباط با برنامه های در حال اجرا مبتنی بر بلاک چین در اتریوم می کرد.

ایکوبازار می گوید هدف از این کار هدایت دارندگان کورپو گرامر به ابتکارات موفق است، و پلت فرم آن را “مناسب” برای کسب و کارهایی میداند که از سرمایه گذاران می خواهند از آن مطلع شوند

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید