خبرها

مشخصات دستگاه Antminer B3

انتی ماینر بی 3

دستگاه Antminer b3 

جدیدترین محصول شرکت نام آشنای bitmain است که توسط این شرکت برای استخراج ارز bytom معرفی شده است. شرکت بیت ماین معروفترین شرکت در زمینه ساخت دستگاههای استخراج ارز دیجیتال ( دستگاه های ماینینگ) است که دستگاه های زیادی در این زمینه تولید کرده است.

قدرت دستگاه Antminer b3

دستگاه  انت ماینر بی 3 دارای ۳ برد و ۱۲ تراشه است که بر روی هر برد ۴ تراشه وجود دارد که وظیفه پردازش را بر عهده دارند. انت ماینر بی۳ دارای نرخ هش HASH RATE 780 H/s است و توانایی استخراج ارز دیجیتال bytom را دارد.

طراحی Antminer b3

دستگاه Antminer b3 (ماینر bytom ) از همان زبان طراحی محصولات قبلی شرکت بیت ماین بهره می‌برد و ظاهری کاملا شبیه محصولات قبلی این شرکت دارد. وظیفه خنک کردن تراشه ها نیز مانند محصولات قبلی بر عهده کیس ، هیت سینک های آلومینیومی اختصاصی و همچنین ۲ عدد فن قدرتمند و پر سرعتی است که شرکت بیت ماین در دو سمت دستگاه قرار داده است که یک فن هوای خنک را داخل دستگاه کشیده و فن دیگر هوایی که بر اثر برخورد با هیت سینک ها داغ شده است را از  دستگاه خارج می کند.

مصرف برق دستگاه ماینر Antminer b3

هر چه برق مصرفی دستگاه کمتر باشد هزینه پرداختی شما بابت برق کمتر خواهد بود در نتیجه سود بیشتری از استخراج ارز به دست می آورید. این دستگاه مصرف برق کمی دارد و مصرف برق این دستگاه ماینر ۳۶۰ وات است که مصرف برق بسیار کمی است.

ارتباط با شبکه : مانند محصولات قبلی شرکت بیت ماین ، این دستگاه نیز برای ارتباط با اینترنت از پورت شبکه اترنت استفاده می‌کند که این کار باعث افزایش امنیت می‌شود زیرا شبکه های کابلی از امنیت بیشتری نسبت به شبکه های وایرلس برخوردار هستند.

پنل کاربری : رابط کاربری این دستگاه ماینر با توجه به نیازهای کاربران با دقت تمام به گونه ای طراحی شده است تا کار با آن بسیار آسان باشد و بتوان آن را به آسانی تنظیم نمود.  

[button color=”blue” link=”https://www.nicehash.com/profitability-calculator#bitmain-antminer-s9;USD;0.03;1;1375;0;a1=13.5″ size=”big” align=”center” font=”arial” font_style=”italic”]محاسبه درامد دستگاه[/button]

 

[button color=”blue” size=”big” align=”center” target=”_blank” font=”arial” font_style=”italic”]کوین قابل استخراج روی الگوریتم sha-256[/button]

[accordions handle=”numbers” space=”no” ]
[accordion title=”مشخصات ” ]

قدرت هش ریت: 780 H/s

برق مصرفی : 360W 

 وزن : 4.2KG

الگوریتم هش: 

دمای دستگاه: 0-40C

ابعاد دستگاه: 312.54mm*124.3mm*154.65mm

[/accordion]

[/accordions]

 

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید