خبرها

مشخصات دستگاه Antminer A3

دستگاه ماینر

دستگاه Antminer A3

دستگاه AntMiner A3 در حال حاضر یکی از پر قدرت ترین دستگاه ها و در عین حال به طرز شگفت آوری کوچک طراحی شده است این دستگاه با سرعت بسیار زیاد ۸۱۵GH بر ثانیه فعالیت میکند. این دستگاه برای کار روی الگوریتم Black 2B طراحی شده است. در حال حاظر این دستگاه برای فعالیت به استخرهایی نظیر نایس هش(Nice Hash) نیاز دارد و قادر است درآمد بسیار زیادی را نسبت به سرمایه گذاری  شما بازگرداند. لارم به ذکر است که باتوجه به الگوریتم Black این دستگاه توانایی استخراج مستقیم بیت کوین را ندارد اما درامد این دستگاه معمولا به بیتکوین پرداخت میشود.

 سرعت شگفتی آور انت ماینر A3 در حالی که خنک می ماند دستگاه انت ماینر آ ۳ از تعداد زیادی چیپ ماینر استفاده میکند و با توجه به سرعت محاسبه بسیار بالای این آی سی ها حرارت زیادی هم تولید میکند. مهندسان سازنده دستگاه استخراج  انت ماینر A3 این مشکل را به خوبی حل کرده اند. و  با توجه به هیت سینک ها و توربو فنهای استفاده شده در دستگاه انت ماینر فوق این قابلیت را دارد که ماهها بدون وقفه به کار خود ادامه دهد. شاید سرعت بالای فنهای انت ماینر A3 و سر و صدای ناشی از آن کمی آزاردهنده باشد ولی توجه داشته باشید که حدود ۱۸۰ چیپست پرقدرت ماینر بایستی با این دو فن خنک شوند . با این  حال با جستجویی اندک در اینترنت میتوانید راه حل هایی برای مشکل سر و صدای دستگاه انت ماینر آ ۳ بیابید. مصرف برق دستگاه antminer A3 نیز ۱۲۷۵W می باشد. 

راحتی در نصب و راه اندازی در واقع نصب و راه اندازی دستگاه انت ماینر آ ۳ نیز همانند دستگاه استخراج بیت کوین نسبتا ساده است و با کمی مطالعه به راحتی میتوانید این دستگاه را راه اندازی نمایید .نصب و راه اندازی دستگاه استخراج بیت کوین انت ماینر a3 بسیار آسان است . در واقع محیط مدیریت دستگاه انت ماینر a3 به گونه ای طراحی شده که با کمی دقت شما میتوانید این دستگاه استخراج بیت کوین را نصب نمایید.

برای راه اندازی کامل دستگاه انت ماینر آ۳ مراحل زیر را بایستی دنبال کنید

۱ – باز کردن پک دستگاه استخراج بیت کوین انت ماینر آ۳ و اطمینان از سالم بودن ظاهری دستگاه

۲ – اتصال سیمهای پاور دستگاه که با توجه به یکسان بودن تمامی سر سوکتهای کابلها و دارا بوده یک زایده در یک سمت سوکتها احتمال اشتباه در این مورد کم است

۳ –  روشن کردن دستگاه و اتصال دستگاه به وسیله کابل شبکه به مودم. پس از روشن کردن دستگاه بعد از حدود یک دقیقه شما بایستی به وسیله یک کامپیوتر دیگر که در همان شبکه وجود دارد IP دستگاه انت ماینر را پیدا کنید. معمولا برای پیدا کردن IP دستگاه انت ماینر a3 از نرم افزارهای پیدا کردن IP مانند Advance IP Scanner استفاده میشود و یا نرم افزار خود شرکت بیت ماین به نام IP Report نیز می توانید استفاده کنید.

۴ – مراجع به سایت یکی از Pool یا استخرهای استخراج بیت کوین و ثبت نام در آن پس از ثبت نام در این سایت بایستی  یک Worker در این سایت بسازید در حال حاضر سایت ANTPool و SlushPool دو استخر رایج برای استخراج بیت کوین هستند که میتوانید در یکی از آنها عضو شوید .

۵ – مجددا به صفحه مدیریت انت ماینر a3 برگردید و در قسمت Miner Configuration در سه قسمت خواسته شده آدرس سرور و Worker ها را وارد کنید و دکمه Save را کلیک کنید   خوب اگر ثبت نام و تنظیمات شما مشکل نداشته باشد اکنون باید منتظر بمانید و بعد از حدود حداکثر ۱۰ دقیقه در قسمت Miner Statuse متصل شدن و سرعت دستگاه را مشاهده نمایید.

مزایای دستگاه انت‌ ماینر Antminer A3 :

هش ریت مناسب و به صرفه
تولید ارزهای پشتیبانی شده با همین الگوریتم
بازگشت سرمایه منطقی

معایب دستگاه انت‌ ماینر Antminer A3 :

  • مصرق انرژی بالا
  • کم بودن ارز پشتیبانی شده

 

[button color=”blue” size=”big” align=”center” target=”_blank” font=”arial” font_style=”italic”]کوین قابل استخراج روی الگوریتمBlake 2B [/button]

[accordions handle=”numbers” space=”no” ]
[accordion title=”مشخصات ” ]

برند: BITMAIN

قدرت هش ریت: 815 GH/s

برق مصرفی : 1275وات

 وزن : 4.2KG

الگوریتم هش: 

دمای دستگاه: 0-40C

حالت اتصال شبکه: Ethernet

تعداد تراشه ها: 180

[/accordion]

[/accordions]

 

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید