خبرها

انواع کیف پول سخت افزاری

کیف پول سخت افزاری
نوشته شده توسط kazem

بررسی انواع کیف پول سخت افزاری

در این مقاله سعی داریم شما را با انواع کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال(مانند بیت کوین، اتریوم، مونرو و …) آشنا سازیم و اطلاعات مفیدی در این خصوص در اختیارتان قرار دهیم.

انواع کیف پول سخت افزاری

Ledger-Nano-S-  Ledger Nano S

لیجر نانو اس یک کیف پول سخت افزاری بیت کوین است. آن را از طریق USB به هر رایانه متصل می کند و یک نمایشگر OLED داخلی را برای بررسی و تأیید هر تراکنش با یک ضربه تنها بر روی دکمه های آن وارد می کند.توسعه دهندگان این کیف پول، متن باز آنرا برای مشتریان منتشر کرده اند. یعنی هر توسعه دهنده ای در جهان می تواند کد آنرا بررسی کند. اما شما همچنان لازم است هنگام نصب یا به روز کردن نرم افزار نهایی، به توسعه دهندگان این کیف پول اعتماد کنید؛ زیرا این کیف پول ها اجباراً مانند هسته بیت کوین ساخته نشده اند.

کیف پول سخت افزاریKeepKey

کیپ کی یک کیف پول سخت افزاری است که امنیت بیت کوین را ساده می کند. وقتی که KeepKey را با پول خود سپرده اید، هر مبادله بیت کوین شما باید از طریق صفحه نمایش OLED و دکمه تایید آن مورد بازبینی و تایید قرار گیرد. توسعه دهندگان این کیف پول، متن باز آنرا برای مشتریان منتشر کرده اند. یعنی هر توسعه دهنده ای در جهان می تواند کد آنرا بررسی کند. اما شما همچنان لازم است هنگام نصب یا به روز کردن نرم افزار نهایی، به توسعه دهندگان این کیف پول اعتماد کنید؛ زیرا این کیف پول ها اجباراً مانند هسته بیت کوین ساخته نشده اند.

کیف پول Digital BitboxDigital Bitbox

بیت باکس دیجیتال یک کیف پول سخت افزاری مینیمالیستی از سوئیس است که بر امنیت و حریم خصوصی تأکید دارد. امکانات عبارتند از نسخه پشتیبان تهیه شده ساده و ساده، انگیختن قابل قبول، پشتیبانی از چند Sig، برنامه دسکتاپ مادری و یک برنامه تلفن همراه برای تأیید و 2FA.

کیف پول سخت افزاریTrezor

TREZOR یک کیف پول سخت افزاری است که بدون اینکه آسانی کاربرد را فدای امنیت کرده باشد، ایمنی بسیار زیادی را فراهم کرده است. TREZOR بر خلاف سردخانه ها، می تواند در صورت اتصال به یک دستگاه آنلاین، تراکنش ها را امضا نماید. یعنی حتی در صورت استفاده از یک کامپیوتر واسطه، خرج کردن بیت کوین ایمن خواهد بود. این کیف پول متن باز است و قابلیت بازتولید دارد. یعنی هر توسعه دهنده ای در جهان می تواند کد آن را بررسی کرده و اطمینان حاصل کند که نرم افزار نهایی هیچ اسراری را پنهان نمی کند. این کیف پول از محیط امن ویژه ای که توسط این دستگاه فراهم آمده، پر می شود. چون هیچگونه نرم افزاری در این محیط نمی تواند نصب شود، بنابراین حفاظت خوبی در برابر حملات و بدافزارهای کامپیوتری ایجاد شده است.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید