خبرها

آموزش ساخت حساب کاربری در سایت کوین پیمنت

کیف پول کوین پیمنت
نوشته شده توسط kazem

آموزش ساخت حساب کاربری در سایت کوین پیمنت

در حال حاضر بازار ارز‌های دیجیتال از تنوع گسترده‌ای در مورد ارزها و کیف پول‌های متناسب با این ارز‌ها برخوردار است و شناسایی و انتخاب کیف پول مناسب از بین گزینه‌های مختلف کاری بس دشوار به نظر می‌رسد. در این بین همواره بهتر است که از کیف پول‌های محبوب و قابل اعتماد در بازار استفاده نمود تا هم از امکانات بیش تری بهره برده و هم این که از لحاظ امنیتی دیگر نگران از دست رفتن دارائی خود نباشیم.

در این مقاله قصد داریم یکی از کیف پول‌های مطرح در بازار ارز دیجیتال را معرفی نماییم. این کیف پول معتبر سایت کوین پیمنت می باشد که از اعتبار و محبوبیت بالایی در بازار ارز‌های دیجیتال برخوردار است و تعداد افراد زیادی از این کیف پول برای نگهداری ارز‌های دیجیتال خود استفاده می‌نمایند.

برای استفاده از خدمات این سایت ابتدا باید در سایت عضو شوید، برای این کار وارد سایت رسمی کوین پیمنت وارد شوید

ثبت نام

با زدن لینک بالا، با صفحه ی زیر رو به رو می‌شویم 

کوین پیمنت

همانطور که در تصویر بالا دیده می‌شود، گزینه‌های متعددی در منوی بالای سایت وجود دارند که برای این که بتوانیم در سایت ثبت نام نماییم باید گزینه‌ی ”  Sign Up  ” را بزنیم با زدن این گزینه، وارد صفحه‌ی زیر می‌شویم تا عملیات ساخت حساب کاربری خود را شروع نماییم :کوین پیمنت

در این صفحه در قسمت ” Username “، یک نام کاربری مناسب را برای حساب کاربری خود انتخاب می‌کنیم، حال باید ایمیل خود را در بخش ” Email “، وارد نماییم. دقت داشته باشید که از ایمیلی استفاده نمایید که به اطلاعات آن دسترسی دارید چرا که سایت کوین پیمنت در مرحله ی بعدی احراز هویت‌های خود را از طریق ارسال یک ایمیل به ایمیل وارد شده در این مرحله، انجام می‌دهد. در ادامه در قسمت ” Confirm Email “، ایمیل وارد شده در مرحله‌ی قبل را دوباره وارد نمایید.

سپس در قسمت ” Password “، یک کلمه ی عبور مناسب را برای حساب کاربری خود انتخاب نمایید همچنین لازم است که این کلمه عبور را در فیلد بعدی یعنی ” Confirm Password “، دوباره وارد نمایید. بعد از این مراحل یک منطقه‌ی زمانی مناسب را برای حساب کاربری خود انتخاب نمایید.

در ادامه دو گزینه در اختیار کاربران قرار گرفته است که در گزینه ی اول سایت کوین پیمنت، از کاربرانش سوال می‌کند که در صورت تمایل ایمیل‌هایی را به عنوان هشدار یا اخبار جدید به ایمیل کاربر ارسال کند که در صورتی که تمایل دارید، می‌توانید تیک این گزینه را بزنید. گزینه‌ی بعدی در مورد قوانین سایت است که زدن این تیک الزامی می‌باشد یعنی شما در ابتدا باید قوانین سایت را از طریق لینک ” Terms of Service ” که با رنگ آبی در انتهای سطر مشخص شده است، مطالعه نمایید و در صورتی که این قوانین را قبول داشته باشید، تیک این گزینه را بزنید.

کوین-پیمنت

در آخر نیز باید captcha ی داده شده را وارد نمایید که بعد از این کار، گزینه ی ” Register ” را بزنید تا مراحل ثبت نام به پایان برسد. با اتمام این مراحل، یک ایمیل فعال سازی به ایمیل ثبت شده‌ی شما در سایت فرستاده می‌شود که باید در لینک فعال سازی قرار داده شده در این ایمیل کلیک نمایید تا حساب کاربری شما فعال سازی شود که با کلیک بر روی آن لینک به صفحه‌ی خوش آمد گوئی هدایت خواهید شد که از طریق این صفحه، می‌توانید به صفحه ” login “، دسترسی داشته باشید که  این صفحه، به صورت زیر می‌باشد :

coinpayment

در این صفحه، اطلاعات حساب کاربری خود را به ترتیب وارد کرده و در نهایت گزینه ” Login ” را بزنید. با این کار، به صفحه‌ی احراز هویت دو مرحله‌ای هدایت می‌شوید. در سایت coinpayments، احراز هویت دو مرحله‌ای به صورت پیش فرض برای کاربران فعال شده‌است که با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری در مرحله‌ی ورود به حساب، یک ایمیل به ایمیل ثبت شده‌ی شما در سایت فرستاده می‌شود که در آن یک کد احراز هویت قرار گرفته است که باید آن را مطابق شکل زیر در بخش ” code ” وارد نمایید. با وارد کردن این کد به حساب کاربری خود در سایت coinpayments، هدایت می‌شوید.

کوین پیمنت

البته با وارد شدن به حساب خود همان لحظه یک ایمیل دیگر نیز به ایمیل ثبت شده‌ی شما در سایت فرستاده می‌شود. همانطور که مشاهده می‌کنید این سایت، راه کار‌های امنیتی را از همان شروع کار در نظر می‌گیرد و شرایط بسیار ایمنی را برای کاربران خود در نظر می‌گیرد. در شکل زیر صفحه‌ی اصلی حساب کاربری یک شخص در سایت کوین پیمنت را مشاهده می‌نمایید :

کیف پول کوین پیمنت

که برای استفاده از امکانات سایت، باید برخی از دستور العمل‌های خاصی را در پیش گرفت. در کل می‌توان گفت که  با با ارزش‌تر شدن ارز‌های دیجیتال در بازار‌های تجاری و بورس، مسئله‌ی نگهداری و حفظ ارز‌های دیجیتال دارای اهمیت ویژه‌ای می‌باشد که باید از کیف پول‌های امنی برای نگهداری ارز‌ها استفاده نمود که این سایت با توجه به سوابق کاری ای که در این زمینه دارد برای فعالیت در این زمینه مناسب می‌باشد. 

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید