بیت کوین خبرها

سرویس استخراج ابری HashFlare بیت کوین ماین نمی کند!

هش فلر
نوشته شده توسط kazem

شرکت Hashflare سرویس استخراج ابری بیت کوین خود را متوقف می کند

هش‌فلر، یک شرکت ارائه دهنده ی خدمات ابری استخراج بیت کوین، سرویس استخراج بیت کوین خود را غیر فعال کرد. همچنین تمام قراردادهای مربوط به استخراج بیت کوین را بدلیل نداشتن سود، غیر فعال کرد. قیمت بیت کوین در طی سال 2018 ،و از ابتدای سال، بیش از 60% کاهش یافت .
درآمد حاصل از استخراج بیت کوین کمتر از هزینه نگهداری است
شرکت هش‌فلر در بیانیه ای در صفحه فیس بوک خود اعلام کرده است که قصد دارد خدمات مربوط به استخراج بیت کوین خود را متوقف کند. در بخشی از این بیانیه آمده است :

ما تمام تلاش خود را برای حل مشکل ایجاد شده انجام داده ایم. برای مثال ، انواع راه حل های فنی مختلف را در نظر گرفتیم که به ما در کاهش هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری و برق کمک می کرد. با این حال به دلیل بی ثباتی بازار، این اقدامات نمی تواند تاثیر قابل توجهی بر مشکل فعلی بگذارد.

هش‌فلر چیست

بر اساس گفته های هش‌فلر ، درآمد حاصل برای کاربران به مدت 28 روز متوالی کمتر از هزینه ی نگهداری بوده است. بنابراین پلت فرم چاره ای جز غیرفعال کردن خدمات ندارد. این عمل بر اساس بندی از شرایط قرارداد استفاده از خدمات پلت فرم بود.
با این حال هش‌فلر، اعلام کرد که در صورت تثبیت قیمت بیت کوین ارائه خدمات خود را از سر خواهد گرفت. در ماه آوریل، تحلیلگران شرکت مورگان استنلی، اعلام کردند که اگر قیمت بیت کوین به پایین تر از 8600 دلار برسد، استخراج کنندگان بیت کوین ضرر می کنند. آخرین باری که قیمت بیت کوین به بالای 8600 دلار رسید در اواسط ماه مه سال جاری بود. در حال حاضر، بیت کوین در حال یک تجدید حیات کوچک است و در 7 روز گذشته در حدود 17 درصد افزایش قیمت داشته است.
قبل از اعلام خاتمه فعالیت قراردادهای استخراج بیت کوین، هش‌فلر دو پروتکل جدید شناسایی مشتریان(KYC) و ضد پول شویی(AML) را اعمال کرد، که بر طبق آن توانایی انتقال وجوه افرادی که تایید نشده اند محدود می شود. این قوانین انجام قرارداد استخراج را برای کاربران متوقف نمی کند، بنابراین وجوه بسیاری از کاربران در سیستم غیرقابل انتقال می شود.
به غیر از بیت کوین ، هش‌فلر، قرارداد استخراج را برای سایر ارزهای رمزنگاری از جمله لایت کوین و اتریوم نیز انجام و ارائه می دهد. در عین حال تا کنون هنوز این شرکت اعلامیه ای مبنی بر عدم انجام و ارائه قرارداد استخراج سایر ارزها اعلام نکرده است.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید