بیت کوین خبرها

پذیرش معامله با بیت کوین توسط یکی از نمایندگی های BMW در بریتانیا

bmw
نوشته شده توسط ali ahmadi

یکی از نمایندگی‌های BMW در بریتانیا بیت کوین را پذیرفت !

بالاخره پای ارزهای دیجیتال شده به دنیای خودروها باز شد. به تازگی یک نمایندگی فروش محصولات بی‌ام‌و در بریتانیا امکان دریافت بیت کوین به جای پول رایج را برای فروش خودروها فراهم کرده است.

اخیرا نمایندگی بی‌ام‌و استفان جیمز در شهرهای لندن و کنت بریتانیا اعلام کرده است که از این پس مشتریان می‌توانند با پرداخت بیت کوین خودروی مورد علاقه‌ی خود را خریداری کنند.

این خبر روز چهاردهم تیر سال جاری در قالب یک توئیت منتشر شده است. بر اساس این توئیت، این نمایندگی از پلتفرم بیت‌پی (BitPay) برای پرداخت‌های بیت کوینی استفاده می‌کند. بیت‌پی یک پلتفرم جهانی است که امکان خریدهای جزئی، پرداخت صورت‌حساب‌ها و تجارت الکترونیک را از طریق بیت‌ کوین فراهم می‌کند.

با نفوذ هر چه بیش‌تر ارزهای دیجیتال در بازار، هر روز شرکت‌های بیش‌تری بیت کوین را به عنوان معروف‌ترین ارز دیجیتال شده، برای انجام مبادلات مالی می‌پذیرند. به این ترتیب عجیب نیست که حالا پای ارزهای دیجیتال شده به دنیای خودروها باز شده باشد.

گفتنی است که در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی ارزش بیت کوین با رشد چشم‌گیر مواجه شد و شرکت‌های زیادی به پذیرش بیت کوین روی آوردند اما پس از سقوط بزرگ قیمت ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸، پذیرش بیت کوین توسط اغلب این شرکت‌ها لغو شد.

درباره نویسنده

ali ahmadi

نظر بدهید