خبرها

استخراج ارز دیجیتال با کارت گرافیک ایسوس

ماین
نوشته شده توسط kazem

استخراج با کارت گرافیک ایسوس

ایسوس، شرکتی تایوانی در زمینه فناوری، از همین حالا به گیمر ها این امکان را می دهد که از توان پردازشی کارت های گرافیک خود برای بدست آوردن سود از استخراج ارز رمزپایه، استفاده کنند.

این کمپانی روز پنج شنبه اعلام کرد که با Quantumcloud که اپلیکیشنی برای استخراج ارائه می کند، شروع به همکاری کرده و از حالا به گیمر ها این امکان را می دهد تا درآمدی ثابت داشته باشند.

روند کار به این شکل است که شما به این اپلیکیشن اجازه می دهید تا در زمان هایی که کارت گرافیک ایسوس شما درگیر انجام وظیفه نیست و به اصطلاح بیکار است، از توان آن برای استخراج استفاده کند.

این که تاکید بر روی گیمر هاست به این دلیل است که کارت گرافیک هایی که گیمر ها استفاده می کنند از توان بالایی برخوردار است و کارت گرافیک های میان رده یا رده پایین برای این کار مناسب نیست.

تمام درآمد هایی که از این طریق کسب می کنید از ویچت یا پی پال پرداخت می شود.

  • منظور از ویچت، سیستم پرداختی است که کمپانی سازنده اپلیکیشن ویچت آن را ایجاد کرده است.

این اپلیکیشن از کارت گرافیک گیمر ها استفاده می کند تا از طریق استخراج ابری سود بدست بیاورد و بخشی از این سود را به دارندگان کارت های گرافیک به خاطر سهمی که در این استخراج داشته اند، بدهد.

ایسوس تاکید دارد که حریم خصوصی اطلاعات مالی مشتریانش در این اپلیکیشن تحت استاندارد های GDPR محفوظ است.

به منظور اثبات حفاظت از اطلاعات کاربران، Quantumcloud از کاربران برای استفاده از خدماتش، اطلاعات حساب کاربری نمی خواهد و کاربران می توانند از حساب پی پال یا ویچت خود برای ورود و کسب درآمد استفاده کنند.

البته Quantumcloud ضمانت نمی کند که کاربران این اپلیکیشن بتوانند از طریق نرم افزارش سود بدست آورند.

طبقه اطلاعیه ای که Quantumcloud منتشر کرده است:

نرخ درآمد ممکن است وابسته به عملکرد بازار ارز های رمزپایه تغییر کند و نمی توان آن را ضمانت کرد و ممکن است تحت تاثیر مسائل زیادی قرار گیرد.

اغلب، استخراج کنندگان ارز های دیجیتال از کارت گرافیک های خود برای استخراج ارز رمزپایه به صورت انفرادی یا از طریق استخر های استخراج استفاده می کنند که از طریق نصب یک نرم افزار روی سیستم هایشان امکان پذیر می شود.

ریگ

از طرفی برخی از ارز های رمزپایه مانند بیت کوین را نمی توان به شکلی که سود قابل توجهی داشته باشد، با کارت گرافیک استخراج کرد و استخراج چنین ارز هایی نیازمند ماینر های اسیک دارد که توان پردازشی بسیار بالاتری نسبت به کارت های گرافیک دارند.

استخراج کنندگان ارز های رمزپایه این روز ها دوران سختی را پشت سر می گذارند، چرا که قیمت کوین هایی که استخراج می کنند افت می کند و سختی استخراج شبکه ها نیز بالا رفته است.

در هفته های گذشته برآورد شده است که هزاران ماینر به کار خود خاتمه داده اند.

همین دیروز، کمپانی ارائه دهنده تجهیزات ماینینگ، Canaan Creative، موقتا قیمت تمامی دستگاه های استخراج ارز های رمزپایه اش را به 200 دلار کاهش داده است.

تقاضای کارت گرافیک هم برای ماینر های ارز رمزپایه در ماه های اخیر کاهش یافته است.

در مرداد ماه، کمپانی انویدیا آمریکایی در گزارش مالی خود از کاهش قابل ملاحظه ای در فروش خود به دلیل کاهش تقاضای ماینر ها گفت.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید