خبرها

راه کار های کاهش ریسک خرید ارز دیجیتال

کاهش ریسک خرید
نوشته شده توسط kazem

خرید بدون ریسک ارز دیجیتال

مانند تمام زمینه‌های سرمایه‌گذاری، حضور در بازار ارزهای دیجیتالی هم می‌تواند همراه با خطرات امنیتی مختلف باشد. مانند تمام چیزهایی که تحت تاثیرات مستقیم فناوری هستند، سرمایه‌گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال و کریپتوکارنسی ها هم به شدت از نوسانات دنیای جدید اثر می‌گیرد. اگر امنیت سرمایه گذاری کریپتوکارنسی ها را به خوبی در نظر نگیرید و بی‌گذار در دنیای معاملات و تجارت با آن به آب بزنید، احتمال ضرر کردن بسیار زیاد خواهد بود. با کمی دقت در معاملات و رعایت نکات امنیتی تا حدود زیادی می‌توان از خطرات در سرمایه‌‌گذاری پیش‌گیری کرد. در ادامه به تعدادی از راه‌کارها برای حفظ امنیت سرمایه گذاری انواع ارز دیجیتال اشاره شده است. با ما همراه باشید:

ارز روی یک ارز سرمایه گذاری نکنید

اگر کمی با دنیای اقتصاد و تجارت آشنا باشید حتما شنیده‌اید که می‌گویند نباید همه تخم‌مرغ‌ها را در یک سبد گذاشت. در واقع، با ورود به زمینه‌های سرمایه گذاری متنوع می‌توانید از ضرر کردن در یک بازار خاص جلوگیری کنید. برای مثال، سبد سرمایه‌گذاری را روی یک زمینه تجاری-اقتصادی متمرکز نکنید. اگر قرار است به بازار کریپتوکارنسی‌ها وارد شوید، تمرکز خود را روی چند ارز دیجیتالی پخش کنید و همه سرمایه خود را به بازار ارزهای دیجیتال معطوف نکنید و مثلا در بورس، املاک و… هم دستی داشته باشید.

امنیت  امنیت ر ایانه و داده ها را در نظر داشته باشید

همه می‌دانند که امنیت داده‌ها در سطح اینترنت و شبکه همیشه در خطر هکرها و متجاوزان سیستم‌های مجازی است. پس لو ندادن داده‌هایی که روی رایانه خود دارید بسیار مهم است. امنیت رایانه را با به روزرسانی‌های نرم‌افزارهای ضدویروس باعث می‌شود تا حدی امنیت داده‌هایتان حفظ شود. اگر از برنامه‌ها و نرم‌افزارهای امنیتی به درستی استفاده نکنید، سرمایه‌گذاری‌های با ارزشتان در معرض خطرات جدی هک شدن قرار می‌گیرند. اگر کریپتوکارنسی‌ها را ذخیره می‌کنید هم از تعدادی کیف پول الکترونیکی برای این کار بهره بگیرید. ضمن اینکه ذخیره آفلاین داده‌ها و استفاده از حافظه ذخیره هم می‌تواند در حفظ امنیت به کمکتان بیاید. در این صورت امنیت سرمایه گذاری کریپتوکارنسی ها تا حد زیادی تامین می‌شود.

تحقیق روی ارز دیجیتال تحقیقات درباره ICO ها: عرضه اولیه سکه قبل از شروغ سرمایگذاری

عرضه اولیه سکه که از سوی ICOها صورت می‌گیرد بعضا تحت نظارت و قوانین خاصی از سوی منابع قابل‌اعتماد نیست. بنابراین ممکن است مراجعه به آنها برای دریافت کریپتوها با ریسک و خطراتی همراه باشد. پس لازم است تا قبل از شروع سرمایه‌گذاری درباره امنیت عرضه اولیه سکه اطمینان کافی کسب کنید. امنیت سرمایه گذاری کریپتوکارنسی ها به انتخاب صحیح روش سرمایه‌گذاری وابسته است.

پرهیز از پیروی دیگران در انتخاب سبد سرمایه‌گذاری

نکته مهمی که در سرمایه‌گذاری باید در نظر داشته باشید این است که همه فعالیت‌ها و اقدامات خود را مبتنی بر تحقیقات شخصی انجام بدهید. هرگز در سرمایه‌گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال به موج‌هایی که به وجود می‌آید اعتنا نداشته باشید. برای تامین امنیت سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتالی نیاز دارید که انتخاب‌های شخصی خود را داشته باشید و از دنباله‌روی دیگران دوری کنید. زیرا نهایتا این شما، سرمایه و بودجه خودتان هستید که می‌تواند برای رسیدن به سود در بلندمدت و کوتاه‌مدت تصمیم‌گیری کند.

 بیت کوین امنیت سرمایه گذاری کریپتوکارنسی ها

با هوشیاری، دقت و اعمال نظرات شخصی به دنبال شروع سرمایه‌گذاری در بلاک‌ چین و ارزهای دیجیتالی باشید. اصول سرمایه‌گذاری صحیحی که در زمینه‌های اقتصادی دیگر به کار گرفته می‌شد در دنیای ارزهای دیجیتال، کافی نیست و نیاز به عنصر مهم دیگری به نام تامین امنیت داده‌ها هم وجود دارد.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید