خبرها

استخر های استخراج اتریوم

اتریوم پل
نوشته شده توسط kazem

بهترین استخر استخراج اتریوم

اتریوم یکی از بهترین های ارز دیجیتال  برای ماین کردن است پس بهتر است با برخی از بهترین استخر های استخراج در زمینه ماینینگ اتریوم نیز آشنا شوید. به طور کلی باید بگوییم که استخر های استخراج اتریوم یا سایر ارزهای دیجیتال، هر چه از توان سخت افزاری بیشتری برخوردار باشند، شانس استخراج بیشتری دارند و در نتیجه عضویت در آن ها می تواند سود بیشتری داشته باشد.

علاوه بر این، عامل تعیین کننده دیگری نیز در این زمینه وجود دارد که کارمزد عضویت در استخر می باشد. برای عضویت در استخرها و استفاده از مزایای آن ها، شما باید کارمزد پرداخت کنید. البته این کارمزد به صورت درصدی از سود دریافتی شما کسر خواهد شد و معمولا نیازی به پرداخت هزینه ندارد. به این ترتیب هرچه استخر استخراجی که در آن عضو می شوید، کارمزد کمتری دریافت کند، این به نفع شما خواهد بود.

استخر استخراج Ethpool/Ethermine

Ethpool و Ethermine با اینکه دارای دو وب سایت جداگانه هستند، اما در حقیقت یک استخر استخراج اتریوم مشترک بوده که قدرت نرخ هش آن حدود 49 ترا هش بر ثانیه می باشد! این استخر، در حقیقت بزرگ ترین استخر استخراج در شبکه اتریوم است که کاربران بسیار زیادی دارد.

علاوه بر قدرت بالا، عضویت در Ethermine و یا Ethpool کارمزدی حدود 1 درصد از درآمد شما را در بر خواهد گرفت که در میان دیگر استخر های استخراج اتریوم ، جزو کمترین مقادیر کارمزد محاسبه می شود. قدرت بالا و هزینه پایین کارمزد، سبب شده است تا این استخر، تبدیل به یکی از بهترین استخر های استخراج اتریوم شود و تعداد کاربران بسیار زیادی داشته باشد.

استخر Ethermine به شما اجازه می دهد تا یک حد آستانه برای دریافتی های خود نیز تعیین کنید. به این ترتیب می توانید عددی برای دریافتی های خود تعیین کنید تا به عنوان مثال با رسیدن به آن مقدار، اتریوم های شما به کیف پولتان واریز شود.

اتریوم

استخر استخراج Ethermine یکی از بهترین استخرهای استخراج اتریوم است.

 

استخر استخراج F2pool

f2pool یکی دیگر از استخر های استخراج ارزهای رمز پایه است که علاوه بر امکان استخراج اتریوم ، امکان استخراج ارزهای دیگری همچون مونرو، دش، بیت کوین کش، لایت کوین و سایر موارد را نیز دارد. این استخر حتی دارای اپلیکیشن موبایلی نیز می باشد و در همه جا قابل دسترس می باشد. نرخ هش این استخر در حال حاضر حدود 36 ترا هش بر ثانیه است و پس از Ethermine قدرتمندترین استخر استخراج در میان سایرین می باشد.

هزینه کارمزد عضویت در این استخر حدود 3 درصد از کل درآمد شما خواهد بود و کمترین میزان واریزی نیز 0.1 اتریوم می باشد. این استخر چینی با اینکه نسبت به Ethermine از هزینه کارمزد بالاتری بهره می برد اما کاربران بسیار زیادی دارد و از استخراج ارزهای زیادی نیز پشتیبانی می کند.

استخر f2pool

استخر f2pool از دیگر استخرهای چند منظوره محسوب می شود

استخر استخراج Nanopool

نانوپول یکی دیگر از استخرهای استخراج اتریوم است که قدرت نرخ هش آن حدود 26 ترا هش بر ثانیه بوده و بیش از 46 هزار کاربر در آن عضویت دارند. این استخر علاوه بر اتریوم توانایی استخراج اتریوم کلاسیک، الکترونیوم، زی کش، مونرو، ریون و پاسکال را نیز دارد و به همین علت به یکی از استخرهای محبوب در زمینه استخراج تبدیل شده است.

هزینه کارمزد عضویت در این استخر حدود 1 درصد بوده و همین موضوع باعث شده است تا از لحاظ کم بودن میزان کارمزد، در ردیف استخر Ethmine قرار گیرد. کار با Nanopool بسیار ساده بوده و اگر از جمله افرادی هستید که به تازگی وارد دنیای استخراج شده اید، به شما توصیه می کنیم عضویت در آن را امتحان کنید.

استخر Nanopool

استخر Nanopool یک استخر مناسب برای کسانی است که به تازگی کار استخراج را شروع کرده اند.

استخر استخراج Miningpoolhub

استخر استخراج Miningpoolhub از جمله دیگر استخر هایی است که قابلیت پشتیبانی از چندین ارز مختلف از جمله اتریوم، مونرو، دش، سیاکوین، بیت کوین گلد و سایر ارزها را دارد. این استخر استخراج برای ماینینگ اتریوم قدرت نرخ هشی حدود 14 ترا هش بر ثانیه را دارا می باشد و تعداد کاربران زیادی را از سراسر دنیا دارد.

هزینه عضویت در این استخر حدود 0.9 درصد بوده که واقعا یکی از کم هزینه ترین استخرهاست. یکی دیگر از عواملی که سبب می شود تا کاربران به این عضویت در این استخر علاقه مندا شوند، امکان ماینینگ همزمان کوین های دیگری است که از همان الگوریتم هش استفاده می کنند. به این ترتیب شما می توانید با اشتراک گذاری سخت افزار خود در یک الگوریتم، چندین کوین مختلف را استخراج کنید.

استخر

استخر MiningPoolHub یک استخر استخراج چند منظوره با ویژگی های کاربردی زیادی است.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید