خبرها

اضافه شدن 31 توکن جدید به صرافی کوین بیس

کوین بیس
نوشته شده توسط kazem

پس از این که چند توکن جدید در طی ماه های گذشته به صرافی کوین بیس اضافه شدند، حالا این بار کوین بیس لیستی 31 موردی از توکن هایی را معرفی کرده و گفته که قصد دارد آن ها را نیز به لیست صرافی خود اضافه کند.

این خبر برای افرادی که بر روی یکی از این 31 کوین سرمایه گذاری کرده اند، خبر خوبی محسوب می شود، چرا که با لیست شدن یک کوین در صرافی جدید به ویژه صرافی معروف کوین بیس، قیمت آن کوین افزایش می یابد.

توکن جدید

البته لازم است به این نکته توجه داشته باشید که این صرافی واقع در سن فرانسیسکو هنوز این 31 توکن را به سیستم خود اضافه نکرده است و فعلا در مرحله تحقیق و بررسی است.

توکن هایی که در این لیست آمده است از توکن های ERC20 تا توکن های مستقل را شامل می شود.

در مطلبی که از سوی کوین بیس منتشر شده، آمده است که

ما قصد داریم تا دسترسی مشتریان خود را به بیش از 90 درصد از دارای های دیجیتالی بر اساس حجم بازار فراهم کنیم.

البته در این خبر هشدار هایی هم داده شده از جمله این که اضافه شدن یک توکن نیازمند بررسی های زیادی از جنبه های فنی و قانونی است و این کمپانی نمی تواند تضمین دهد که همه توکن های نامبرده شده حتما به لیست اضافه خواهند شد.

در این مورد ممکن است بعضی از این کوین ها اگر چه در صرافی ما لیست می شوند، اما صرفا فقط خرید و فروش آن ها برای مشتریان مجاز باشد و امکان ارسال و دریافت آن از طریق کیف پول فراهم نشود. از طرفی ما توکن ها را بر اساس مطابقت با قانون اضافه می کنیم.

این صرافی هشدار داد که ممکن است این دارایی های دیجیتال در وبسایت برای توسعه دهندگان قابل دسترسی باشد ولی هنوز به صورت رسمی لیست نشده باشند و کوین بیس نمی تواند تایید کند که چه زمانی این توکن ها به صورت رسمی در دسترس خواهند بود.

برای مثال، کاربران گزارش داده بودند که ارز زی کش پیش از این که به صورت رسمی در این صرافی عرضه شود در اپلیکیشن Coinbase Wallet در دسترس بود.

4 ساعت پس از این که لیست 31 موردی منتشر شد، کوین بیس در توییتر اعلام کرد که 4 توکن دیگر هم به نام های Civic ،District0x ،Loom Network و Decentraland قرار است پوشش داده شود.

البته این 4 ارز فعلا فقط در حالت فقط انتقال خواهند بود یعنی مشتری می تواند آن را به کوین بیس انتقال دهد ولی نمی تواند آن را برداشت کند.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید