خبرها

راه کار جدید مسترکارد برای نگهداری معاملات رمزنگاری شده

مسترکارد
نوشته شده توسط kazem

ابتکار جدید مستر کارت برای نگهداری معاملات رمزنگاری شده

مسترکاردِ غول پیکر ادعا کرده که شیوه ی جدیدی برای نگهداری معاملات رمزنگاری شده ی خصوصی ایجاد کرده است. این سیستم با استفاده از یک آدرس متوسط در یک معامله که با کلید عمومی تعامل دارد کار می کند.

داده های معامله ی صورت گرفته ذخیره می شوند در حالی که یک معامله ی جدید و امضای دیجیتالی با استفاده از یک کلید خصوصی تولید می شود.

این استراتژی بیان می کند که کاربر تنها به انتقال وجه می پردازد و دریافت منابع از آدرس های کم اما حجم قابل توجهی از تراکنش های مختلف و با سایر کاربران صورت می گیرد.

بدین ترتیب خطر موجود برای داده های بسیار کمتر خواهد بود. مقدار آن نیز ممکن است از طریق استفاده از انتقال های چندگانه با آدرس های متعدد پنهان گردد. این شیوه به خوبی در نظر دارد که سیستم های تحت بلاک چین به طور فزاینده ای برای معاملات ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین استفاده می شود.

مستر کارد

برخی از کاربران، بلاک چین را به دلیل ناشناس ماندن کاربران و معامله کنندگان ترجیح می دهند. مستر کارد در این زمینه اذعان دارد که بسیار دشوا است که یک کاربر از طریق آدرس و در معاملات شناسایی شود.

بدین معنی که کاربر می تواند با استفاده از انتقال بلاک چین به کمک های مالی بپردازد در حالی که کاملاً ناشناس می ماند. با این وجود اکثر بلاک چین کاران واقعا ناشناس نیستند.

در نتیجه امکان شناسایی تمام معاملات مربوط به کیف پول اختصاصی با استفاده از داده های عمومی وجود دارد.

درنهایت ممکن است کاربران از این شیوه شناسایی شوند:

به عنوان مثال این اطلاعات همانطور که انباشت شده و تحلیل می شود درنهایت ممکن است کاربر را در پشت کیف پول نشان دهد یا حداقل اطلاعاتی در مورد آنها ارائه دهد.

با این وجود ارتباطات موجود و ساختار تخصیص فناوری بلاک چین مانند بیت کوین نیاز به شناسایی مکانی دارد که معاملات به منظور نگهداری در آن قرار می گیرند و در حال تولید هستند.

این برنامه اینگونه نتیجه می دهد که: نیاز به یک راه حل فنی به منظور افزایش شناسایی کیف پول و کاربر مرتبط با آن در یک بلاک چین وجود دارد.

این ادعا و ثبت اختراع مسترکارد توسط برخی از ارزهای دیجیتالی که بر حفظ حریم خصوصی متمرکز هستند بازتاب هایی داشته است.

در حالی که بسیاری از کاربران ترجیح می دهند معاملات ناشناخته را انجام دهند، ارزهای مانند مونرو و زی کش به اندازه ی کافی برای سازمان های دولتی افزایش یافته اند و به دنبال راه هایی برای ردیابی به منابع مالی ارسال شده از طریق حریم خصوصی هستند.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید