خبرها

تحلیل قیمت بیت کوین و اتریوم

قیمت بی کوین و اتریوم
نوشته شده توسط kazem

ماه نوامبر به طور کلی ماهی بوده است که اکثر صرافی های ارز رمزپایه خرده فروش در حجم معاملات خود شاهد کاهش بوده اند، در حالی که برخی دیگر از صرافی ها برعکس، شاهد رشد هم بوده اند. بعد از یک کاهش قیمت گسترده، زمانی خرید و فروش های خرده کاهش می باید و به جای آن فعالیت نهاد های بزرگ شروع می شود، بازار کف خود را تجربه می کند. با ما همراه باشید تا تحلیلی در این مورد داشته باشیم.

تحلیل قیمت 20 آذر 97 ارز های دیجیتال

یکی از دلایلی که بازار ارز های رمزپایه به سختی می تواند ضرر های خود جبران کند، عدم هماهنگی بین سرمایه گذاران سنتی و سرمایه گذاران کریپتو نیز می باشد.
سرمایه گذاران سنتی اکثرا منتظر این هستند که فضای ارز های رمزپایه مطابق با قوانین باشد تا نگرانی از بابت قانونی بودن سرمایه گذاری شان نداشته باشند.
در بازار ارز های رمزپایه، بیش از 50 درصد از تراکنش ها به صورت رو در رو و بدون واسطه گری صرافی صورت می گیرد و رقابت برای جذب سرمایه گذاران سازمانی بالا گرفته است.
کوین بیس، پولونیکس و ام وی ایندکس سولوشنز برخی از جدیدترین موجودیت هایی هستند که وارد فضای معامله پر سود رو در رو شده اند.

اطلاعات نموداری این دیدگاه ما را که می گوییم که بازار ارز های رمزپایه به کف نزدیک است، اثبات می کند ولی با این حال این که کمترین محدوده قیمت را بتوان مشخص کرد، کار سختی است.
در این صورت، سرمایه گذاران و معامله کنندگان بهتر است که بازه قیمت حداقلی 3,000 تا 3,500 دلار را برای خود در نظر بگیرند.

تحلیل قیمت بیت کوین به دلار

بیت کوین سعی دارد تا ترتیب یک بازگشت را از کمترین قیمت از 7 دسامبر یعنی 3,329.05 دلار را بدهد. در حال حاضر کاهش قیمت باعث شده تا خط مقاومت بر روی قیمت 3,387.33 دلار قرار گیرد. خوشبینان بازار حتی نتوانستند از زمان افت قیمت در اواسط نوامبر یعنی 5,900 به قیمت دوره 20 روزه (EMA) دست پیدا کنند و قیمت از آن هم پایین تر رفت. این موضوع نشانگر این است که فروشندگان عجله دارند تا از این بالا و پایین های کوچک در قیمت استفاده کنند.

بیت کوین

تحلیل نمودار قیمت بیت کوین 20 آذر 97

هر دو میزان تغییرات متوسط یعنی SMA و EMA رو به پایین هستند و شاخص RSI نزدیک به مرز فروش افراطی است که سیر نزولی را تایید می کند.

تنها نکته خوشبینانه در این وضعیت این است که با وجود به ثبت رسیدن یک قیمت پایین تر نسبت به گذشته، نمودار قیمت فعلا صعودی است.

بعد از کاهش قیمت دو روزه، بدبینان بازار، سعی دارند که این روند نزولی را ادامه دهند. رسیدن قیمت بیت کوین به 3,329.05 می تواند باعث سقوط قیمت به زیر 3,000 دلار شود که نقطه ساپورت مهمی است.

زیر این قیمت، نقطه ساپورت بعدی 2,416.52 دلار است.

به هر حال، فکر می کنیم که محدوده بین 3,000 و 3,500 دلار نقطه ساپورت قوی به حساب می آید و اگر سطح 3,329.05 حفظ شود، قیمت بیت کوین به دلار می تواند در طی بازه تغییرات متوسط 20 روزه به 4,100 دلار برسد.

اگر قیمت بالای 3,329.05 باقی بماند، افت بعدی فرصت خوبی برای خرید بیت کوین است.

تحلیل قیمت اتریوم به دلار

اتریوم دارد به روند نزولی قوی خود ادامه می دهد. در طی 3 روز گذشته، خوشبینان نتوانستند قیمت را بالای 100 دلار نگه دارند که این قیمت نزدیک به نقطه ساپورت قبلی یعنی 102.2 دلار است.

این نشانه دهنده این است که در بازار کمبود خریدار موج می زند.

اتریوم

تحلیل نمودار قیمت اتریوم 20 آذر 97

اگر قیمت اتریوم به دلار حداقل قیمت 7 دسامبر یعنی 83 دلار را بشکند، این روند نزولی ادامه خواهد داشت. نقطه توقف بعدی در این سیر نزولی 66 دلار خواهد بود.

از طرفی دیگر، اگر افراد خوشبین بتوانند از ساپورت دفاع کنند و در همان قیمت نگه دارند، این ارز رمزپایه می تواند برای چند روز دیگر دوام بیاورد تا این که به یک سیر صعودی برسد.

معامله کنندگان بهتر است منتظر تشکیل حداقل قیمت بمانند و سپس شروع به خرید کنند.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید