خبرها

تحلیل قیمت ریپل، بیت کوین کش و بیت کوین اس وی

قیمت بی کوین و اتریوم
نوشته شده توسط kazem

تحلیل قیمت 20 آذر 97 ارز های دیجیتال

یکی از دلایلی که بازار ارز های رمزپایه به سختی می تواند ضرر های خود جبران کند، عدم هماهنگی بین سرمایه گذاران سنتی و سرمایه گذاران کریپتو نیز می باشد.
سرمایه گذاران سنتی اکثرا منتظر این هستند که فضای ارز های رمزپایه مطابق با قوانین باشد تا نگرانی از بابت قانونی بودن سرمایه گذاری شان نداشته باشند.
در بازار ارز های رمزپایه، بیش از 50 درصد از تراکنش ها به صورت رو در رو و بدون واسطه گری صرافی صورت می گیرد و رقابت برای جذب سرمایه گذاران سازمانی بالا گرفته است.
کوین بیس، پولونیکس و ام وی ایندکس سولوشنز برخی از جدیدترین موجودیت هایی هستند که وارد فضای معامله پر سود رو در رو شده اند.

اطلاعات نموداری این دیدگاه ما را که می گوییم که بازار ارز های رمزپایه به کف نزدیک است، اثبات می کند ولی با این حال این که کمترین محدوده قیمت را بتوان مشخص کرد، کار سختی است.
در این صورت، سرمایه گذاران و معامله کنندگان بهتر است که بازه قیمت حداقلی 3,000 تا 3,500 دلار را برای خود در نظر بگیرند.

تحلیل قیمت ریپل به دلار

ریپل خط مقاومت خود را در کانال نزولی 7 دسامبر حفظ کرد، با این حال این نمی تواند باعث شود که قیمت بالای خط مقاومت 0.33108 دلار برود.

ریپل

تحلیل نمودار قیمت ریپل 20 آذر 97

بدبینان سعی دارند که قیمت ریپل به دلار را پایین تر از کانال فعلی بیاورند، اگر موفق شوند، احتمالا با قیمت 0.24508 دلار برای هر واحد کوین ریپل روبرو خواهیم شد.

خط متوسط تغییر قیمت رو به پایین است و RSI هم نزدیک به ناحیه فروش افراطی است. این به این معناست که فروشندگان ریپل زیاد شده اند.

اگر خوشبینان موفق شوند که از ناحیه 0.24508 دلار را نگهدارند، این ارز رمزپایه می تواند تثبیت شود. بهتر است معامله کنندگان منتظر بمانند تا روند قیمت تغییر کند و پیش از آن خرید نکنند.

تحلیل قیمت بیت کوین کش به دلار

بیت کوین کش نمی تواند خریداران را در سطوح بالاتر جذب خود کند. به همین دلیل افت ها در هفته های گذشته بسیار تند بوده و صعودی هم اگر بوده بسیار سطحی و کوتاه مدت بوده است.

بیت کوین کش

تحلیل نمودار قیمت بیت کوین کش 20 آذر 97

پس از معامله در یک محدوده در طی 3 روز گذشته، بدیبینان سعی دارند که نقطه ساپورت 94 دلاری را بشکنند و روند نزولی را ادامه دار کنند. نقطه ساپورت قوی روی قیمت 91.78 دلار وجود دارد.

اگر قیمت بیت کوین کش به دلار بتواند با ترتیب دادن یک بازیابی به بالای محدوده ساپورت برسد، رشدی در بازه 20 روزه متوسط تغییرات EMA امکان پذیر می شود.

ما پیشنهاد می کنیم که معامله کنندگان منتظر بمانند که افت دیگری در بازار رخ دهد و پس از آن با برنامه ریزی یک خرید قبل تغییر به روند مثبت شروع کنند.

با توجه به این که هیچ نگاه خوشبینانه ای فعلا وجود ندارد، پیشنهاد می کنیم معامله کنندگان چند روزی منتظر بمانند.

تحلیل قیمت بیت کوین اس وی به دلار

بیت کوین اس وی در بین دیگر ارز های رمزپایه از نظر حجم بازار عملکرد بهتری داشته است. از تاریخ 26 نوامبر این ارز در حدود قیمت 80.352 تا 123.98 دلار معامله شده است.

بیت کوین اس وی

تحلیل نمودار قیمت بیت کوین اس وی 20 آذر 97

معامله در این این محدوده ظاهرا به همین شکل نوسانی می ماند و روند مشخص و شفافی وجود نخواهد داشت. تغییر تعیین کننده در قیمت بیت کوین اس وی نسبت به دلار یکی از گزینه های افت شدید یا رشد شدید نسبت به محدوده فعلی خواهد بود.

رشد شدید در صورتی که رخ دهد، نشانگر این است که خریداران توانسته اند فروشندگان را شکست دهند و صعودی به سمت تارگت 167.608 دلار متحمل است. در سویی دیگر، افت شدید می تواند باعث تجربه کف قیمت را دوباره نشان دهد.
ما به معامله کنندگان پیشنهاد می کنیم که یا بالای این محدوده قیمت خرید کنند یا اگر وضعیت فعلی بهبود پیدا کرد، معامله در نزدیک محدوده 80 دلار، خوب خواهد بود.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید