خبرها

همکاری جدید بین استارآپ Neufund و کمپانی Ledger

لجر
نوشته شده توسط kazem

استارت‌آپ اروپایی Neufund و کمپانی لجر( Ledger )اخیرا اعلام کرده‌اند که قصد دارند با همکاری یکدیگر توکن‌هایERC20 صادر شده توسط استارت‌آپ Neufund را به کیف‌پول‌های سخت‌افزاری Ledger و نرم‌افزار‌های این کمپانی اضافه کنند.

نیو فاند

استارت‌آپ Neufund که مقر آن در برلین واقع شده و کمپانی تولید کننده‌ی کیف‌پول‌های سخت‌افزاری لجر از سال ۲۰۱۷ و زمانی که این کمپانی یک نسخه‌ی خاص و با امنیت بالا از کیف‌پول‌های مشهور Nano S را برای بازار آلمان تولید کرد، همکاری خود را آغاز کرده‌اند. در آن زمان، این کیف‌پول‌ها به سرمایه‌گذاران برجسته‌ای که به «مکانیسم ساخت جامعه‌ی اولیه‌ی NeuFund» پیوسته‌ بودند، ارائه شد.

حالا پس از مدت‌ها پلت‌فرم صدور رمزارز Neufund و کمپانی لجر «کاربران را قادر خواهند ساخت تا دارایی‌های واقعی را بر روی بلاک‌چین مدیریت کنند، در حالی که یک تجربه‌ی کاربری امن‌تر را برای سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند». این کار قرار است توسط اضافه شدن و ادغام ERC20 به نرم‌افزار جدید نسخه‌ی دسکتاپ لجر با نام «Ledger Live» انجام بگیرد. این نرم‌افزار به کاربران اجازه خواهد دارد تا هرگونه توکن صادر شده به وسیله‌ی پروتکل و پلت‌فرم Neufund را مدیریت کنند.

افزودن توکن‌های اوراق بهادار به پلت‌فرم Ledger

زوئی آدامویز(Zoe Adamovicz) مدیرعامل استارت‌آپ NeuFund اظهار داشت که آن‌ها سرمایه‌گذاران سطح بالا را هدف قرار داده‌اند. وی افزود:

newfundدر حال حاضر، کیف‌پول سخت‌افزاری لجر امن‌ترین راه برای راه‌اندازی و مدیریت سرمایه‌گذاری‌های انجام شده از طریق پروتکل Neufund است. با فعالیت در محدوده‌ی ۷ تا ۹ رقمی، امنیت به اولویت اصلی تبدیل خواهد شد.

خود پلت‌فرم Neufund نیز در حال حاضر از راه‌حل‌های Ledger استفاده می‌کند و کاربران می‌توانند از طریق کیف‌پول‌های لجر حساب‌های مربوط به Neufund را مدیریت کنند.

در واقع، پلت‌فرم NeuFund علاوه بر توکنیزه‌سازی دارایی‌های واقعی برای کاربران خودش، قصد دارد در ماه جاری اولین ارائه‌ی توکن‌های اوراق بهادار(STO) را راه‌اندازی کند. با توجه به قوانین کشور آلمان، حداقل میزان خرید در STO پلت‌فرم Neufund مبلغ ۱۰۰ هزار یورو و یا معادل آن، ۱۱۴ هزار دلار خواهد بود.

کیف پول

اریک لاچوویک(Eric Larchevêque) مدیرعامل Ledger معتقد است که این حرکت «نشان‌ دهنده‌ی یک فصل جدید و مهم در زمینه‌ی افزودن توکن‌های اوراق بهادار به پلت‌فرم‌های لجر» است.

این دو پلت‌فرم همچنین قصد دارند تا یک «هکاتون فنی و قانونی» را در پاریس راه‌اندازی کنند تا در نهایت بتوانند به واسطه‌ی آن راه‌حل‌های بیشتری جهت مدیریت دارایی‌های رمزنگاری توکنیزه شده، بدست آورند.(هکاتون یا hackathon یک رویداد چند روزه است که در آن تعداد زیادی از مردم در یک برنامه‌نویسی‌ کامپیوتری مشترک برای رسیدن به بهترین نتیجه، حضور خواهند یافت.)

در ماه اوکتبر، همکاری بین کیف‌پول رمزارزی مبتنی بر وب پلت‌فرم بلاک چین و کمپانی لجر اعلام شد و به واسطه‌ی این کمپانی کمپانی لجر توانست یک دستگاه سخت‌افزاری سفارشی به نام « Blockchain Lockbox » را عرضه کند. این دستگاه جدید به کاربران اجازه می‌داد تا دارایی‌های رمزارزی خود را از طریق یک رابط کاربری، به صورت آنلاین و آفلاین مدیریت کند.

پس از فروش یک میلیون عدد کیف‌پول سخت‌افزاری در سال ۲۰۱۷، حال به نظر می‌رسد کمپانی Ledger برای تثبیت جایگاه خود در بازار رمزارزی و رقابت با کمپانی Trezor و احتمالا کمپانی Sony، در حال شکل دادن همکاری‌ با کمپانی‌های دیگر است. تنها چند روز قبل بود که کمپانی Trezor به تمام کاربران در رابطه با نسخه‌ی تقلبی کیف‌پول‌های سخت‌افزاری مشابه محصولات خود، هشدار داده بود.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید