خبرها

استخر های استخراج دوج کوین

دوج کوین
نوشته شده توسط kazem

همانطور که می دانید برای به حداکثر رساندن سود حاصل از استخراج، بهترین راهکار، عضویت در یک استخر استخراج مناسب می باشد. استخرهای استخراج مکانی مناسب برای ماینرها هستند که در آن سخت افزار خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و در نتیجه قدرت هش بیشتری را بدست می آورند. دوج کوین نیز از جمله آلت کوین هایی است که به تازگی بحث استخراج آن بسیار بالا گرفته است و افراد زیادی روی به استخراج آن آورده اند. با ما در ادامه همراه باشید تا چند مورد از بهترین استخر های استخراج دوج کوین را به شما معرفی کرده و بررسی کوتاهی را در رابطه با عضویت در آن ها داشته باشیم.

استخر استخراج دوج کوین

استخر های استخراج (Mining Pool) به مکان هایی گفته می شود که استخراج کنندگان در آن عضو شده و سخت افزار خود را برای استخراج ارز رمزپایه ای خاص، به اشتراک می گذارند. سپس سود حاصل از استخراج را بر حسب میزان سخت افزاری که به اشتراک گذاشته اند، بین خود تقسیم می کنند.

اعضای یک استخر استخراج می توانند تا چند صد هزار برسند که هر کدام بسته به سخت افزار خود، سهم مشخصی از استخراج را بدست خواهند آورد. البته آنچه که به یک استخر استخراج اعتبار می بخشد، تعداد اعضای زیاد آن نیست بلکه میزان قدرت هشی است که آن استخر در اختیار دارد می باشد. البته این میزان هش با تعداد اعضا رابطه مستقیم دارد و هرچه تعداد اعضای استخر بیشتر باشد، در نتیجه قدرت سخت افزاری بیشتری در ان به اشتراک گذاشته شده است.

دوج کوین

در استخراج دوج کوین به ازای هر بلاک 10000 دوج کوین پاداش خواهید گرفت.

بدون عضویت در یک استخر استخراج بسیاری از ماینرها، حتی آن هایی که از سخت افزارهای قدرتمندی استفاده می کنند، شانس چندانی برای استخراج ندارند و در حال حاضر عضویت در یک استخر استخراج یکی از پیش نیاز های پیوستن به بخش ماینینگ ارزهای دیجیتال است.

دوج کوین نیز همانند سایر ارزهای رمزپایه قابل استخراج، استخر های استخراج مخصوص به خود را دارد که تعدادشان کم نبوده و هر کدام خصوصیات مخصوص به خود را دارند. مهمترین عواملی که در انتخاب یک استخر مناسب برای استخراج دوج کوین دخیل می باشند، میزان قدرت هش و هزینه عضویت در استخر می باشد که با توجه به آن ها می توان به سود خوبی از استخراج دوج کوین، رسید.

به همین منظور در ادامه ما تعدادی از بهترین استخر های استخراج دوج کوین را معرفی نموده و برخی از ویژگی های کلیدی آن ها را بررسی و مقایسه خواهیم نمود.

Prohashing

استخر استخراجی

استخر Prohashing یکی از بهترین و محبوب ترین استخر های استخراج دوج کوین محسوب می شود که یکی از مهمترین قابلیت های آن امکان دریافت پرداختی های خود به سایر واحد های ارز رمزنگاری شده است.

به عبارت ساده تر شما می توانید در استخرا استخراج دوج کوین پروهشینگ عضو شده و اقدام به استخراج دوج کوین نمایید، اما پرداختی خود را با بیت کوین دریافت کنید! یا برعکس می توانید به استخراج مونرو پرداخته اما دریافتی های خود را بر اساس دوج کوین بگیرید.

این استخر دارای یک الگوریتم کاربردی برای انتقال خودکار کاربر به سودآورترین الگوریتم هش است. به این ترتیب شما نیازی نیست که هر بار سود استخراج خود را محاسبه کرده و در رابطه با الگوریتم استخراج خود تصمیم گیری کنید.

هزینه عضویت در پروهشینگ به میزان 4.99 درصد از پرداختی شما می باشد که نسبتا هزینه بالایی است. اما هیچ کارمزدی برای برداشت از حساب دریافت نمی شود و علاوه بر آن هیچ محدودیتی برای برداشت از حساب نیز وجود ندارد و شما می توانید هر زمانی که خواستید، دریافتی خود را به کیف پولتان انتقال دهید.

Multipool

استخر

مالتی پول یکی دیگر از استخر های استخراج ارز های رمزپایه است که قابلیت استخراج دوج کوین را نیز داراست. این استخر چند منظوره می تواند در الگوریتم های SHA-256، X11 و همچنین Scrypt کار کند و اجازه استخراج بیش از 29 آلت کوین را به شما دهد.

یکی از بهترین مزایای عضویت در استخر مالتی پول، امکان استخراج همزمان چند آلت کوین که از یک الگوریتم هش استفاده می کنند می باشد. به عبارت ساده تر شما می توانید با استفاده از سخت افزار خود همزمان هم به استخراج لایت کوین و هم به استخراج دوج کوین بپردازید، بدون اینکه از قدرت هش سخت افزار شما کاسته شود.

1Coinpool

استخر دوج کوین

به نسبت سایر استخر های استخراج دوج کوین که تاکنون معرفی کرده ایم، استخر 1Coinpool از بقیه کوچکتر می باشد اما با این وجود، این استخر قابلیت های مهمی را برای انتخاب شدن دارد.

استخر وان کوین پل در حال حاضر هیچ کارمزدی را جهت عضویت دریافت نمی کند و می تواند از کوین هایی همچون زی کش، لایت کوین و اتریوم نیز علاوه بر دوج کوین، پشتیبانی کند. طبق ادعای وب سایت این استخر، آن ها قادرند در هفته 3 بلاک از بلاک های دوج کوین را استخراج کنند که با توجه به پاداش 10000 دوج کوینی برای استخراج هر بلاک، هفته ای 30000 دوج کوین با استفاده از این استخر، استخراج خواهد شد که به نظر می رسد، آمار خوبی باشد.

Aikapool

 

 

استخر دوج کوین

آیکاپول یکی دیگر از استخر های استخراج دوج کوین می باشد که نسبتا کوچک بوده و تعداد اعضای کمی دارد. 

با عضویت در استخر آیکاپول شما می توانید به استخراج بیش از 14 آلت کوین دیگر که از الگوریتم Scrypt استفاده می کنند، بپردازید.

Litecoinpool

استخر لایت کوین

لایت کوین پول همانطور که از نامش پیداست در حقیقت یک استخر استخراج لایت کوین است، اما از آنجا که الگوریتم لایت کوین نیز Scrypt است، قابلیت استخراج دوج کوین را نیز دارد.

استخر استخراج لایت کوین پول یکی از قدیمی ترین استخرهای استخراج است که از سال 2011 شروع به کار نموده است. یکی از مهمترین ویژگی های این استخر، امنیت و مقیاس پذیری بالای آن می باشد که از سیستم امنیتی TLS استفاده می کند. 

در میان سایر استخر های استخراجی که تاکنون معرفی شد، لایت کوین پول از بیشترین میزان قدرت هش برخوردار است و در حال حاضر قدرتی بیش از 26 گیگا هش بر ثانیه را دارا می باشد. 

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

2 نظر

  • سلام
   در رد یا تایید سایت هایی که خدمات ارائه می دهند باید به چند نکته توجه ویژه کرد
   سایت دارای انجمن و تالار گفتگو باشه
   رتبه سایت( دامین و پیج اتوریتی) بالا داشته باشند
   سایت یا انجمن های فعال در زمینه کسب کار بهش مجوز داده باشند
   سایت hashprofit رو تیم کارشناسی ارزسل تایید نمی کند (چون ملاک های امنیتی لازم برای اعتماد را ندارند)

نظر بدهید