خبرها

بیشتر جستجوی گوگل”بیت کوین چیست”

تاریخچه و آینده بیت کوین
نوشته شده توسط kazem

داده های گوگل نشان می دهد “بیت کوین چیست؟” با عبارت انگلیسی آن “what is bitcoin” محبوب ترین و بیشترین سوالی است که در میان کاربران ایالات متحده و انگلستان در سال ۲۰۱۸ جست و جو شده و نشانگر این نکته است که بیت کوین توجه افراد را به خود جلب کرده است.

این ارز طی دوازده ماه گذشته به دستاوردهای مختلف در رتبه بندی جستجو دست یافت، آخرین نوسانات قیمت این ارز دیجیتال، علاقه به فهم آن را افزایش داد.
بیت کوین در صدر بیشترین جستجوی کاربران در بخش سوال های “….چیست؟” امسال گوگل قرار دارد. در حالی که فهرست بندی سالانه گوگل شامل یکی دیگر از ارزهای دیجیتال نیز می باشد.

در حالی که این کوین در صدر فهرست سوال های “….چیست؟” قرار دارد اما جایگاه خود را در فهرست سوال “چگونه…..؟” از دست داده و در جای آن دومین ارز دیجیتال برتر یعنی ریپل (XRP) قرار گرفته است. طی سال ۲۰۱۸، کاربران بیشتر درباره چگونگی خرید XRP یا  چگونگی خرید ریپل در گوگل جستجو کرده اند که این تعداد سوال ریپل را در جایگاه چهارم و بیت کوین را در جایگاه هشتم قرار داده است. افزایش محبوبیت ریپل با اقدامات عمومی اخیر و به ویژه اقدامات غیر رسمی در شبکه های اجتماعی مرتبط است.

همانگونه که کوین تلگراف قبلا گزارش داده است، علی رغم اینکه جستجوی کلمه بیت کوین در گوگل از ماه ژوئن با کاهش ۷۵ درصدی مواجه شد، با این حال این اصطلاح محبوب تر از نام های افراد معروف مانند Beyonce بود.

در اواسط ماه نوامبر، از آنجایی که هارد فورک بیت کوین کش باعث ایجاد نوسان شدید در بازار شد، جستجوی کلمه بیت کوین به بالاترین حد خود در ۶ ماه اخیر رسید و در هفته های بعد به آرامی از این تعداد کاسته شد.

در حال حاضر کاربران آفریقای جنوبی، هلند و غنا بیشترین تعداد جستجوی کلمه بیت کوین را به خود اختصاص داده اند. جالب اینجاست که جستجوی ریپل از ماه می ثابت مانده است.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید