خبرها

چگونه بیت کوین خود را بفروشیم؟

بیت کوین
نوشته شده توسط kazem

روش های فروش بیت کوین

با توجه به اینکه استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال  روز به روز متداول تر میشود شاید این سوال برای شما بوجود بیاید که چطور میتوان این ارزها را به پول رایج تبدیل کرد در این مقاله قصد داریم انواع روش های مبادله و فروش بیت کوین را به شما ارائه کنیم و شما با توجه به شرایط خود روش مدنظر خود را انتخاب کنید. لازم به ذکر است هر روش  معایب و مزایای خاص خودش را داراست . با ما همراه باشید.

فروش آنلاین بیت کوین

یکی از روش های فروش آنلاین بیت کوین ، از طریق سایت های صرافی های ارز دیجیتال میباشد که در آن طرف حساب شما صرافی میباشد. در این روش شما به به سایت صرافی ارز دیجیتال مراجعه کرده و ارز دیجیتال خود را به ارز مورد نظر خود با مبلغ پایینی کار مزد تبدیل کنید .در این روش دقت کنید که حتما به صرافی های معروف و شناخته شده مراجعه کنید تا از سرقت و هرگونه کلاهبرداری بیت کوین های خود مراجعه کنید. از معروف ترین صرافی های ارز دیجیتال میتوان به coinbase  اشاره کرد.روش دیگر مبادله آنلاین از طریق ارتباط مستقیم با یک  شخص دیگر صورت میگیرد ، از مهمترین سایت هایی که این امکان را فراهم میکنند میتوان از طریق آن به یک شخص که با قیمت شما خریدار است وصل شده و به فروش رساند. از وبسایت های مهم اینروش مبادله میتوان به LocalBitcoins  اشاره کرد.

لوکال بیت کوین

بازار همتا فروش بیت کوین

بازار همتا در واقع بازاری است که صاحبان بیت کوینیا ارز دیجیتال آن را با کالا یا خدماتی که به آن نیاز دارند معاوضه میکنند در این حالت دو شخص حقیقی یا حقوقی برای رفع نیاز همدیگر بصورت توافقی مبادله انجام میدهند.

مبادله ارز

در این روش کافیست در یک سایت صرافی که این خدمات را ارئه میکند ثبت نام کنید ، اما نیاز است هویت خود را مشخص کنید اما میزان سخت گیری آن به اندازه معاملات مستقیم نیست . این روش امکان مبادلات ارز سنتی با سایر ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین را نیز فراهم میکند.

بیت کوین  استفاده از کدهای دلاری

این روش در برخی وب سایت ها ارائه می شود و بکار بردن بیت کوین را بسیار ساده کرده است . برای مثال BTC-e  بیت کوین ها را به کد دلاری تبدیل میکند و برای خرید این کدها با بیت کوین نیازی به ثبت نام ندارید و امکان استفاده از آن ها در ۸۰ درصد سایت های معتبر امکان پذیر میباشد.نمونه های دیگری وجود دارند که استفاده از بیت کوین را خیلی ساده کرده اند مثلا شرکت BTC-e بیت کوین ها را تبدیل به کدهای دلاری می کند و بدون نیاز به ثبت نام و با خرید این کد ها به هر مقداری که نیاز دارید می توانید از آن در ۸۰ درصد سایت های اینترنتی معتبر استفاده کنید. 

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید