خبرها

کریپتو تب چیست و چگونه کار می کند؟

مرورگر کریپتو تب
نوشته شده توسط kazem

کریپتو تب (CryptoTab) یک مرورگر اینترنتی است که به طور برجسته دارای الگوریتم های استخراج بیت کوین است. یک مرورگر که نه تنها استخراج کریپتو (ارز رمز پایه) را تضمین می کند بلکه مدعی است از گوگل کروم هشت بار سریع تر است. در این مقاله کریپتو تب با هانی ماینر (Honeyminer) مقایسه شده است که هر دو مرورگری هستند که به کاربر اجازه استخراج به وسیله کامپیوتر شخصی را می دهند. همچنین این مرورگر شبیه Nicehash است که ویژگی های مشابه را ارائه می کند. در این میان ادعاهای جسورانه ای در خصوص درآمد های آنچنانی از طریق این مرورگرها منتشر می شود.

 کریپتو تب چکونه کار می کند؟

crypto-tab

کریپتو تب یک مرورگر اینترنتی است که به صورت رایگان قابل دانلود است. هرچند این مرورگر ویژگی هایی مانند توانایی ماینینگ و سرعتی بالاتر دارد اما به طور کلی ظاهر کریپتو تب شبیه گوگل کروم است. شما می توانید از ظاهر آشنای گوگل کروم لذت ببرید در حالی که در پس زمینه در حال استخراج ارز دیجیتال هستید.

نصب و راه اندازی کریپتو تب سریعا انجام می شود. توسعه دهندگان بر روی نرم افزاری سریع و کم حجم که قابلیت همگام سازی همزمان بر روی چند دستگاه را داشته باشد، تاکید دارند. شما حتی می توانید تمام داده های گوگل کروم خود را، مانند بوکمارک ها، تاریخچه، فایل ها و فولدر ها بر روی کریپتو تب منتقل کنید.

شما می توانید کریپتو تب را به صورت یک مرورگر مستقل یا به صورت افزونه ای برای مرورگر فعلی خود دانلود کنید.

ویژگی های کریپتو تب:

ویژگی های زیر، تمامی آن چیزی است که این شرکت تبلیغ می کند:

  1. 150 هزار افزونه: کریپتو تب از تمام افزونه های گوگل کروم پشتیبانی می کند مانند حذف تبلیغات، ابزارهای امنیتی، ابزارهای تقویت عملکرد و … .
  2. دانلود رایگان: کریپتو تب را می توان به صورت رایگان دانلود کرد. 
  3. افزودن داده: کریپتو تب به شما اجازه اضافه کردن لیست بوکمارک ها، افزونه ها، تاریخچه و … از گوگل کروم یا دیگر مرورگر ها را می دهد.
  4. استخراج بیت کوین: کریپتو تب به طور خودکار از داخل مرورگر شما به استخراج بیت کوین می پردازد. این مرورگر مدعی است به طور مدوام هر زمان که تب های مرورگر باز باشند، در حال استخراج ارز دیجیتال است. با این حال کریپتو تب معتقد است سرعت استخراج زمانی که پنجره ی مرورگر فعال است، بیشتر است. ( کریپتوتب زمانی که پنجره ی مرورگر فعال است، از منابع پردازش به طور موثرتری استفاده میکند.) تمامی روند استخراج از طریق یک افزونه انجام می شود بدین صورت که می توان گفت: کریپتو تب به صورت انحصاری بیت کوین (BTC) استخراج می کند.
  5. پشتیانی چند مرورگر: کریپتو تب به عنوان یک نسخه رایگان در دسترس است. در حالی که اجازه ورود داده از safari، chrome، firefox، opera و Microsoft Edge را نیز می دهد.
  6. دعوت از دوستان: کریپتو تب به شما پیشنهاد می دهد با معرفی دوستانتان پاداش بیشتری بگیرید. در واقع کریپتو تب دارای یک شبکه ی ارجاعات ده سطحی است.
  7. همگام سازی: مرورگر کریپتو تب در تمامی دستگاه ها قابلیت همگام سازی دارد. فقط کافی است از طریق آن دستگاه وارد شوید.
  8. پرداخت مستقیم به کیف پول BTC: شما می توانید هر زمانی که مایل بودید درآمد کریپتو تب خود را ازطریق کیف پول BTC برداشت کنید. حداقل میزان برداشت 0.00001 است.

میزان درآمد از طریق کریپتو تب

کریپتو تب در خصوص اینکه کاربرانش از طریق مرورگر چه میزان می توانند بدست آوردند، مبهم عمل می کند. اگر چه شرکت معتقد است شما می توانید درروز اول به میزان حداقل برداشت یعنی 0.00001 که معادل 0.065 دلار است، بدست آورید.

کریپتو تب معتقد است شما میتوانید انتظار داشته باشید که درروز اول به میزان حداقل برداشت درآمد داشته باشید اما این امر را ضمانت نمی کند. بنابراین، در یک سناریو ایده آل شما می توانید 0.07 دلار در روز، در ماه 2.10 دلارو در نهایت سالی 25 دلار درآمد داشته باشید. این مبلغ حتی هزینه برق کامپیوتر شمارا تامین نمی کند.

به یاد داشته باشید که این سناریو در خوشبینانه ترین حالت است. گاهی درآمد روزانه حتی کمتر از 0.07 دلار است. با جست و جو در اینترنت متوجه خواهیم شد که کاربران عددهایی بدتر از این مقدار را گزارش کرده اند.

در نهایت دشوار خواهد بود که به طور سودآوری از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی معمولی بیت کوین بدست آوریم.

با این حال استخراج بیت کوین از طریق کامپیوتر شخصی متفاوت از استخراج بیت کوین از طریق کریپتو تب است. کریپتو تب یک استخر استخراج است که منابع اعضا را بهم متصل می کند و به هر کس فرصت بیشتری برای بدست آوردن پاداش می دهد.

کریپتو تب و درآمد ناشی از دعوت دوستان

زیر مجموعه گیری

مشابه سیستم های استخراج ارزهای دیجیتال، شاخص برجسته کریپتو تب استخراج ارز از طریق مرورگر نیست.

 امروزه حتی کامپیوترهای فوق العاده وکارآمد با GPU های عالی نمی توانند به طور سودآوری بیت کوین استخراج کنند ومسلما شما نیز نمی توانید از طریق کامپیوتر با یک CPU معمولی به درآمدی چشمگیر از استخراج بیت کوین برسید.

حال کریپتو تب روندی هرمی در ازای معرفی دوستانتان ارائه کرده است. اگر دوستان زیادی را به کریپتو تب دعوت کنید و هرم خود را کامل نمایید، می توانید درآمدی براساس میزان فعالیت اعضای هرمتان در 24 ساعت داشته باشید. هرچه مراجعه مردم به پلت فرم بیشتر باشد، درامد شما بیشتر می شود.

پشت پرده کریپتو تب چه کسانی هستند؟

توسعه دهندگان کریپتو تب اطلاعات کمی در خصوص خودشان در وب منتشر کرده اند. به طوری که در سایت این شرکت تنها یک ایمیل منتشر شده است و اثری از تلفن یا آدرس نیست.

کریپتو تب / هانی ماینر/ Nicehash

امروزه سیستم های زیادی مبنی بر استخراج ارز دیجیتال ازطریق مرورگر وجود دارد. کریپتو تب / هانی ماینر/ nicehash سه تا از بزرگترین های آنها هستند. Winminerو Minergate و Computta نیز مرورگرهایی هستند که کمتر شنیده می شوند.

به طور کلی می توان گفت همه ساز و کاری یکسان دارند و قول استخراج را به کاربر می دهند و عمده درآمدی که می توان از طریق این مرورگر ها بدست آورد، از طریق متقادعد کردن دوستان به استفاده از این مرورگرها است.

در نهایت اگر شما به دنبال راهی برای استخراج ارزهای دیجیتال با کامپیوتر ها یا لپ تاپ های معمولی هستید، راهی جز پیوستن به هرم های مرورگرهای این چنینی پیدا نخواهید کرد.

آیا شما واقعا می توانید 30 هزار دلار در ماه با کریپتو تب بدست آورید؟

کریپتو تب چیست

صادقانه بگوییم: خیر.  شما نمی توانید با یک دسکتاپ معمولی به این مقدار درآمد در ماه دست یابید. ادعای کاربران در خصوص این اعداد صرفا به خاطر متقاعد کردن شماست. هر کاربر فعال در هرم شما، در طول 24 ساعت برای شما منبع درآمد محسوب می شود.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید