بلاک چین

پروژه های جذاب بلاک چین

نوشته شده توسط kazem
بلاک چین یک شبکه غیرمتمرکز و توزیع شده است که راه اندازی پروژه‌ها در آن، سریع‌ تر از هر زمینه دیگری شکل می‌ گیرد. بنیان‌ گذاران و سرمایه‌ گذاران خطر پذیر تا حد زیادی روی صرافی‌ های متمرکز، پروژه های بلاک چین و راه‌ حل‌ های آن ها، کیف پول و چندین استارتاپ دیگر درزمینه بلاک چین تمرکز کرده بودند و از سال ۲۰۱۲ تا سال ۲۰۱۶ بر بازار تسلط داشتند.

پروژه بلاک چین UbiquiCoin

بروژه بلاک چین

گروه UbiquiCoin در صدد ساخت نوعی ارز دیجیتال مفید و قابل دسترس برای عموم در مقیاس های مختلف هستند.

بر خلاف اکثر ارزهای معروف امروزی، UbiquiCoin نوعی ارز طراحی شده برای زندگی روزمره همه ماست. افراد مختلف می توانند از UbiquiCoin در هر زمینه ای، از خرید مواد غذایی و مصرفی گرفته تا پرداخت انواع قبوض استفاده کنند چرا که UbiquiCoin ارزی با قیمت پایدار است.

اولین و مهم ترین ویژگی که هر نوع ارزی برای موفق شدن به آن نیاز دارد، این است که تا حدودی پایدار و قابل پیش بینی باشد.

مسلما هیچ تاجر و بازرگانی یک معامله و پرداخت غیر قابل پیش بینی را نمی پذیرد. UbiquiCoin از یک قرارداد دو طرفه منحصر به فرد استفاده می کند که هم برای سرمایه گذاران مفید بوده و برای مصرف کنندگان نیز ثبات و پایداری به همراه دارد.

پروژه بلاک چین TraDove

پروژه بلاک چین

TraDove در صدد صحت و شفافیت بخشیدن به فضای کسب و کار B2B (تجارت به تجارت یا بنگاه به بنگاه) است.

گروه TraDove در حال ایجاد یک سیستم هوشمند برای ارتباط شرکای تجاری از طریق یک شبکه اجتماعی می باشد.

به منظور اطمینان حاصل کردن از کیفیت و سلامت داده ها، این گروه از یک سرفصل عمومی برای ذخیره و ثبت گزارش خدمات استفاده می کنند.

فضای کسب و کار بنگاه به بنگاه بسیار عظیم و دارای حجم مخاطب بالا می باشد –  این که TraDove، در مقابل رقیبان دیگر این فضا، حجم تقاضای بیشتری را جذب خود می کند جالب توجه است.

پروژه بلاک چین U.CASHبلاک چین

افراد زیادی در سراسر دنیا هستند که به خدمات مالی پایه ای دسترسی خوبی ندارند. علاوه بر این، دنیای اقتصادی مدرن در میان مجموعه ای از اجزاء واسطه ناکارآمدی تقسیم شده است. U.CASH که یک استارتاپ نوظهور بر پایه تکنولوژی بلاکچین است، یک سرویس مالی کامل را ارائه داده که می تواند جایگزینی برای بانک های سنتی باشد.

پروژه بلاک چین Cointal

پروژه بلاک چین

یکی از بزرگترین نقاط اصطکاک برای همه کسانی که خرید و فروش ارزهای دیجیتال انجام می دهند فرار از هزینه های ناامید کننده و سرعت پایین خدمات معاملات است که کار سخت و طاقت فرسایی است.

Cointal بیش از صرفا یک بازار باز است یعنی فروشندگان ارز می توانند به راحتی در آن لیست هایی را ایجاد کنند که قابلیت به اشتراک گذاری با هزاران خریدار مشتاق در سرار دنیا را دارند. این گروه تا به حال حجمی از معادلات معادل با 15 میلیون عدد را به ثبت رسانده اند.

علاوه بر این، خدمات این واحد به کاربران این اجازه را می دهد تا به راحتی ارزهای دیجیتال را با استفاده از پرداخت های پی پال (Paypal) و کارت های اعتباری مبادله کنند.

پروژه بلاک چین Odem

پروژه بلاک چین

شرکت Odem می خواهد تحصیلات عالی را برای توده های مردم ممکن سازد

 یعنی تحصیلات در سطوح بالا که هر کسی توانایی استطاعت آن را داشته باشد. آن ها می خواهند هر کسی که علاقه مند به ادامه تحصیل در سطوح بالا است بتواند این کار را انجام دهد.

آن ها در حال ایجاد یک بازار جهانی هستند که بتوان از طریق آن به دانش آموزان در دسترسی به بسیاری از خدمات آموزشی کمک کرد. آن ها در صدد توسعه یک سیستم کامل برای دسترسی دانش آموزان به برنامه های آموزشی آنلاین هستند.

دانش آموزان و ارائه دهندگان خدمات آموزشی می توانند در خواست های خود برای کلاس ها و ارائه خدمات آموزشی به ثبت برسانند.

پروژه بلاک چین Next Big Thing (NBT) AG

پروژه بلاک چین Next Big Thing (NBT) AG

NBT در پی ایجاد یک بلاکچین قدرتمند است که در آن شرکت ها و سازمان های نوظهور بتوانند ایده های IoT (اینترنت اشیا) خود را با سرعت و امنیت بالا توسعه دهند.

در میان پرتفولیوهای NBT، Weeve است که یک ساختار IoT-به-بلاک چین جدید را ارائه می دهد که در آن راه حل های تجاری IoT قابلیت ساخت و توزیع پیدا می کنند.

با استفاده از ساختار نرم افزاری قابل درک Weeve، و با ارتباط دادن اینترنت اشیا به بلاک چین، مدل های کسب و کار تجاری سازی شده امن و بدون هزینه، قابل اجرا می‌ باشند.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید