خبرها

اپلیکیشن اسپات چیست؟

اسپات
نوشته شده توسط kazem

اسپات (Spot) یک اپلیکیشن با رابط کاربری زیبا است که می تواند ارزهای دیجیتال شما را کنترل کند. اسپات مانند یک نرم افزار کنترل کیف پول عمل می کند. شرکت سازنده این اپلیکشن در ماه آینده ویژگی های زیادتری را به آن اضافه می کند. هدف اسپات این است که به عنوان دریچه ای برای ورود به دنیای ارز دیجیتال عمل کند.

Edouard Steegmann مدیر ارشد این شرکت بیان می کند که

هدف اسپات فرای نرم افزارهای رایج است، هدف نهایی ما مدیریت تمام کریپتوکرنسی های کاربران است.

کیف پول!

وقتی برای اولین بار این نرم افزار را نصب می کنید می توانید برای کنترل کیف پول خود از آن استفاده کنید. حتی اگر توکن های خود را در کیف پول سخت افزاری ذخیره می کنید، اسپات می تواند جزییات کلی آن را بخواند و در نرم افزار آن را نشان دهد.

همچنین اسپات به شما کمک می کند تا با استفاده از کلیدهای API به حساب صرافی خود متصل شوید. درحال حاضر این اپلیکیشن ازصرافی های بایننس، کراکن، بیتفینیکس و پولونیکس پشتیبانی می کند اما به زودی دیگر صرافی ها هم اضافه می شوند.

این نرم افزار تمام دارایی های شما را در کیف های پول ارائه می دهد. می توانید تمام نمودارها را ببینید و بررسی کنید کدام توکن عملکرد بهتری دارد. این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارهای امسال است و رابط کاربری فوق العاده ای دارد.

اما اسپات از API برای دریافت اطلاعات مربوط به قیمت های هر توکن استفاده نمی کند. استیگمن بیان می کند که 

CoinMarketCap را از نو ساختیم و ما یکی از اندک شرکت هایی هستیم که این کار را کرده است.

این شرکت قیمت چندین توکن را در 150 بورس ذخیره می کند.

اگر بر روی لوگوی اسپات ضربه بزنید می توانید مقادیر بیشینه ی کیف خود را مشاهده کنید. این شرکت تضمین می کند که حجم کافی برای نشان دادن قیمت ها وجود دارد.

اپلیکیشن اسپات

به عقیده ی اسپات کنترل داده های کاربران برای تکیه بر API بسیار مهم است. اگر داده های خود را داشته باشید محدودیت API ندارید، استقلال دارید و می توانید راحت تر تصمیم بگیرید.

نکته ی دیگر اینکه می توانید مستقیما از طریق این نرم افزار تجارت کنید. این شرکت قصد ندارد برای خود بورس بسازد اما می توانید بدون بازدید از وبسایت توکن های بورس ثالثی را خرید و فروش کنید.

این شرکت از سایر شرکت های تجاری متعلق به افرادی مانند توماس فرانس، جین دنیل گیوت حدود 1.2 میلیون دلار (1.056 میلیون به طور دقیق) سود آوری کرده است.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید