بلاک چین خبرها

کویت انتقال برون مرزی بر اساس شبکه ریپل راه اندازی کرد

شبکه بلاک چین ریپل در کویت
نوشته شده توسط kazem

طبق اعلامیه ای که در روز 27 دسامبر منتشر شد، بانک ملی کویت(NBK) یک محصول برای انتقالات برون مرزی بر اساس فناوری بلاک چین شبکه ریپل راه اندازی کرده است.

این بانک در سال 1952 تاسیس شده و بزرگترین موسسه مالی از نظر دارایی در کویت است. بر اساس گزارش سالانه بانک ملی کویت، این بانک بیش از 86.3 میلیارد دلار دارایی دارد.

طبق این گزارش بانک ملی کویت، اولین موسسه مالی در کویت است که جهت پیاده سازی چنین محصولی برای پرداخت های بین المللی از فناوری بلاک چین شبکه ریپل استفاده می کند. این محصول سرعت انتقالات پولی را در مبادلات بین المللی افزایش می دهد.

دمتریوس کوکوسیولیس، معاون گروه عملیات و فناوری این بانک گفت که راه حل مبتنی بر بلاک چین این امکان را فراهم می کند تا مشتریان بانک در عرض چند ثانیه و در هر زمان از روز بتوانند انتقال پول را انجام دهند. کوکوسیولیس افزود که این خدمات در اردن نیز در دسترس خواهد بود و سپس به کشورهای دیگر گسترش خواهد یافت.

در ماه نوامبر شرکت هولدینگ CIMB، بزرگترین شرکت اعطای وام مالزی به شبکه ریپل پیوست. شرکت CIMB محصول XCurrent ریپل را تکمیل خواهد کرد. این یک راه حل نرم افزاری جهت تسریع در پرداخت های برون مرزی است و با محصول SpeedSend این شرکت ادغام می شود.

در همان ماه بانک مرکزی ژاپن و شرکت خدمات مالی وابسته به میتسوبیشی اعلام کرد که از ریپل برای پرداخت های برون مرزی به برزیل استفاده خواهد کرد. هدف از این محصول کمک به بانک ها برای پرداخت های سریع، شفاف و قابل رهگیری بین ژاپن و برزیل است.

در ماه اکتبر، ریپل پلتفرم مورد توافق xRapid را برای استفاده در مبادلات تجاری راه اندازی کرد. xRapid پلتفرمی است که جهت سرعت بخشیدن به پرداخت های بین المللی طراحی شده است.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید