خبرها

تحلیل قیمت اتریوم، اتریوم کلاسیک، استریتز، نئو، آیوتا

تحلیل قیمت ارز دیجیتال
نوشته شده توسط kazem

تحلیل قیمت ۱۱ دی ۹۷ اتریوم، اتریوم کلاسیک، استریتز، نئو، آیوتا، بایننس

اگرچه سال 2017 سال پرفراز و نشیبی برای تجارت ارز های دیجیتال بود، در سال 2018 بیش از 720 میلیارد دلار سرمایه از بازار ارز رمز پایه حذف شد. پیش بینی ما این است که در سال 2019 بر روی پتانسیل ارز دیجیتال تمرکز خواهد شد. در این مقاله به تحلیل قیمت ارزهای رمز پایه می پردازیم.

اخیرا وال استریت ژورنال اعلام کرده که ضریب همبستگی طلا و بیتکوین به 0.84 رسیده و این ضریب در بازار بورس شیکاگو به 0.77 رسیده است. به نظر ما فعلا اوضاع بازار ارز خوب نیست و در چندهفته ی آینده به همین منوال خواهد بود.

تحلیل قیمت اتریوم

پس از اینکه XRP جایگاه نخست را در آلت کوین به خود اختصاص داد، اتریوم سعی داشته است تا گام های بزرگی بردارد و دوباره به جایگاه خود بازگردد. مدیر ارشد BitMEX، آرتور هیس عقیده دارد که بازار مرده ICO دوباره زنده می شود. او انتظار دارد این ارز رمز پایه 200 دلار رشد کند. به هرحال، پیش بینی واکنش بازار به چنین حادثه بزرگی مشکل است. گرایش بلند مدت در اترویم از بین رفته است. اترویم پول زیادی برای سرمایه گذارانش دارد اما آیا اترویم می تواند در سال 2019 رشد کند؟ پس از کاهش و افزایش، ارز دیجیتال در یک محدوده ثابت می شود. این محدوده ها را بر روی نمودار با بیضی مشخص کرده ایم. در 2018 تمام محدوده ها حرکت رو به پایین داشته اند.
اکنون این بازار دوباره رو به رشد است. به همین دلیل انتظار داریم تا فروش به 167.32 برسد. از سوی دیگر، اگر بازار به بیش از 167.32 برسد ممکن است تا 249.93 هم پیش برود و فرصت مناسبی برای خرید اتریوم است. اما اگر قیمت ها به 83 دلار برسد دیدگاه ما باطل می شود و انتظار رشد منفی طولانی مدتی را داریم. تا آن زمان سرمایه گذاران باید بر روی اهداف کوچک تمرکز کنند.

تحلیل نمودار قیمت اتریوم

تحلیل نمودار قیمت اتریوم 11 دی 97

تحلیل قیمت اتریوم کلاسیک

اتروم کلاسیک دومین علمگر خوب به حساب می آید. سرمایه گذاران در این بازار خوشبین هستند اما آیا این خوشبینی ادامه خواهد داشت؟
گرایش طولانی مدت در ETC/USD رو به افول است. پیدایش سیر نزولی اولین نشانه ای است که حرکت رو به افول را نشان می دهد و می تواند به 9.5 برسد. در این سطح انتظار مقاومت بالای سرمایه گذاران را داریم. اما اگر افراد خوشبین موفق نشوند این ارز می تواند به 3.3 بازگردد. پس از این نزول، این ارز دوباره تثبیت می شود و دوباره وارد روند رو به رشد می شود. پس سرمایه گذاران بلند مدت می توانند صبر کنند.

تحلیل نمودار قیمت اتریوم کلاسیک

تحلیل نمودار قیمت اتریوم کلاسیک 11 دی 97

تحلیل قیمت استریتیز

Stratis در جایگاه 40 ام بازار از لحاظ سرمایه قرار دارد. اخیرا قراردادی را با NET بسته است. این قرارداد پلتفورم لازم را برای توسعه دهنده ها فراهم می کند تا قرارداد بلاک چین اختصاصی را برای کاربردهای خود تهیه کنند. همچنین این ارز از نرم افزار فروش مستقل مایکروسافت توسعه داده شده است.

اما با این اخبار خوشایند آیا زمان خوبی برای خرید این ارز است؟

قیمت استریتیز (STRAT/USD) از 24.39 به 0.53 رسید و 97% کاهش داشت. به هرحال، نکته مثبت این است که این ارز دوباره رو به رشد است و از 0.53 به 1.84 رسیده است و در ده روز 245% رشد داشته است. اگر همین طور ادامه دهد به 1.91 هم می رسد و اگر این سطح را رد کند به 2.14 هم می رسد. می تون در نزیدکی 1.84 به سودهای کوچک رسید. اما اگر موفق نباشد، به 0.81 می رسد و کمتر از این هم ممکن است.

تحلیل نمودار قیمت استریتیز

تحلیل نمودار قیمت استریتیز 11 دی 97

تحلیل قیمت نئو

نسخه دوم DevCon را در 19 فوریه اعلام شده است. طبق گفته مدیر ارشد، هانگفی، قیمت ارز دیجیتال تنها بخشی از داستان را بیان می کند و به گفته ی وی آنها روند رو به رشدی دارند.
NEO/USD روند رو به رشد دارد و از 200.59 به 5.48 رسید. اگر افراد خوشبین به بازار نتوانند بازار این ارز را در 13.60 تثبیت کنند، تنها تثیت چند روزه را انتظار داریم و روند کاهش دوباره ادامه پیدا می کند.

تحلیل قیمت نئو

تحلیل نمودار قیمت نئو 11 دی 97

تحلیل قیمت آیوتا

IOTA تلاش داشته تا وارد ده ارز برتر شود اما موفق نبوده است اما هفته قبل بهترین عملکرد را داشته است. فعلا نرخ این ارز 0.40 است و انتظار داریم که در سطح 0.20 و 0.40 تثبیت شود. اما اگر قیمت به 0.42 برسد می توان برداشت کرد که بازار سطوح پایین را رد کرده است و در این مورد حرکت به سمت 0.81 محتمل است.

تحلیل نمودار قیمت آیوتا

تحلیل نمودار قیمت آیوتا 11 دی 97

تحلیل قیمت بایننس

مدیر ارشد بیانکو، ژائو، در نامه ای بیان می کند که صنعت ارز رمز پایه آینده مثبتی دارد. او برنامه های مختلفی را برای ارز خود در سر دارد. BNB/USD عملکرد خوبی داشته است و برای چهار هفته در 4.52 ثابت بوده است. در دوهفته ی قبلی قیمت ها به بیش از 5.4 رسیده اند که نشانه ی خوبی است. انتظار می رود این ارز دیجیتال به 8.25 دلار برسد و سرمایه گذاران کوتاه مدت می توانند این قیمت را بالاتر ببرند. اما سرمایه گذاران بلند مدت باید منتظر تثبیت قیمت باشند.

تحلیل نمودار قیمت بایننس

تحلیل نمودار قیمت بایننس 11 دی 97

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

3 نظر

  • سلام
   بله حق با شماست
   بازار ارز دیجیتال خیلی پیچیده است
   برای ورود به این بازار باید اطلاعات کافی داشته باشید

 • نمیدونم به حرف کی اعتماد کنم
  یه سایت می نویسه اینده خوبی داره
  یکی میگه نه اینطور نیست
  بلاتکلیف موندیم این وسط

نظر بدهید