خبرها

تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل

Price-Analaysis-bitcoin-ripple-stellar-ethereum-bitcoincash-تحلیل قیمت بیت کوین
نوشته شده توسط kazem
اطلاع از روند بازار و پیش بینی آنجه در انتظار بازار ارز دیجیتال است، یکی از مهم ترین نکاتی است که به هنگامخرید و فروش ارز دیجیتال مورد توجه معامله گران قرار می گیرد. در تحلیل امروز نگاهی به فرارز و نشیب ها ارز های دیجیتال در چند روز اخیر می اندازیم، تا روند رشد بیت کوین و دیگر ارز ها را تحلیل کنیم.

تحلیل قیمت بیت کوین

امروز بیت کوین رشد کمی داشته است. تقریبا سه درصد و در بازار معملات 3899 دلار، خرید و فروش می شود. در طول ماه گذشته، بیت کوین حدود یک درصد و در طول هفته گذشته 7 درصد رشد داشته است.

تحلیل قیمت بیت کوین دی 97

تحلیل قیمت بیت کوین 17 دی 97

تحلیل قیمت اتریوم

اتریوم در حال حاضر حدود 159 دلار معامله می شود. در هفته گذشته دومین بزرگ ترین ارزی بوده است که معامله شده است. رشد اتریوم در هفته گذشته 35 درصد و در ماه گذشته 47 درصد بوده است.

این هفته، توسعه دهندگان اتریوم، از الگوریتم جدیدی به نام POW صحبت کرده اند. این الگوریتم سبب افزایش بهره وری پردازش های GPU می شود. بحث در مورد اینکه آیا با اجرای این الگوریتم پروژه Ethereum Constantinople hard fork بهبود می یابد، هنوز پا بر جاست.

تحلیل قیمت اتریوم دی 97

تحلیل قیمت اتریوم 17 دی 97

تحلیل قیمت ریپل

سومین پر فروش ترین ارز رمزپایه، ریپل (XRP) حدود 0.36 دلار معامله می شود. ریپل در طول هفته 7 درصد و در طول ماه حدود 5 درصد رشد داشته است.

تحلیل قیمت ریپل  دی 97

تحلیل قیمت ریپل 17 دی 97

تحلیل وضعیت کلی ارز دیجیتال

ارزش کل ارز های دیجیتال بازار تا این لحظه حدود 133 میلیارد دلار است و در پایین ترین سطح هفته به 125 دلار است.

از میان ده ارز دیجیتال برتر، لایت کوین (LTC) و TRON بیشترین رشد را داشته اند. بیش از 12 و 15 درصد. در صورت تداوم این رشد، همین حالا به خرید لایت کوین باید اقدام کرد.
در اوایل این هفته مبادلات رمز نگاری Gemini که توسط برادران وینکلاوس در سال 2014 تاسیس شد، تبلیغاتی را در خصوص قانون مندی بهتر فضای ارز دیجیتال منتشر کرد. تبلیغاتی که با عنوان “Crypto needs rules” پخش شده است واکنش های مختلفی را در پی داشته است. زیرا برخی معتقد هستند فضای ارز دیجیتال از دخالت تنظیم کننده ها رنج می برد.

تحلیل کلی بازار ارز دیجیتال 17 دی 97

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید