خبرها

کدام شرکت ها خرید با بیت کوین را قبول می کنند؟

خرید با بیت کوین
نوشته شده توسط kazem
ارز های دیجیتال امروزه بیشتر از هر زمان دیگری بر سر زبان ها افتاده اند. حتی مردم عادی نیز سطح اطلاعات خود را در مورد ارز دیجیتال بالا برده اند. در این میان شرکت های زیادی تسویه حساب با ارز دیجیتال را در میان شیوه پرداخت کالا و خدمات خود، قرار داده اند. ارز های دیجیتال مختلفی وجود دارد که می تواند به عنوان پرداخت هزینه کالا و خدمات ارائه شود. در این پست قصد داریم هفت شرکت بزرگ را معرفی کنیم که ارز دیجیتال را قبول دارند، پس با ما همراه باشید.
خرید بیت کوین

در اوت 2017 اعلام کرد برای پرداخت فاکتور های خرید کالا، ارز دیجیتال نیز دریافت می کند. آنها نه تنها بیت کوین بلکه آلت کوین، اتریوم، دش، مونرو را نیز می پذیرند. آنها از یک شرکت مبادله دیجیتالی به نام shapeshift برای تکمیل معاملات استفاده می کنند. این ارز ها بدون درنگ از طریق بلاک چین به پول نقد تبدیل می شوند.

خرید بیت کوین Expedia

ایک پدیا یک وبسایت رزرو خدمات مربوط سفر است. مثل گرفتن بلیط پرواز، رزرو هتل و … . این شرکت بزرگ خرید با بیت کوین را قبول می کند اما به یاد داشته باشید، در صورتی که خرید با ارز دیجیتال را انتخاب کنید، در میان انجام عملیات نمی توانید آن را لغو کنید.

subway خرید بیت کوین

ساب وی به مجموعه رستوران های آمریکایی گفته می شود که اغلب ساندویچ و فست فود آماده می کنند. امکام خرید از این رستوران ها با بیت کوین فراهم است اما تا این لحظه باقی ارز ها مثل اتریوم، آلت کوین و … را قبول نمی کنند.

بیت کوین به عنوان یک ارز برای پی پل قابل پذیرش است

بیت کوین به عنوان یک ارز برای پی پل قابل پذیرش است. پرداخت به این شرکت از طریق Gocoin، Coinbase و یا Bitpay انجام می شود. پی پل از اولین شرکت هایی است که ارز دیجیتال را به عنوان یک روش پرداخت پذیرفت. در آینده نزدیک امکان خرید با اتریوم نیز فراهم می شود.

شاپیفای خرید با بیت کوین

شاپیفای یک شرکت تجارت الکترونیک کانادایی است که دفتر اصلی آنها در اوتاوا واقع است. این شرکت امکان توسعه نرم افزاری برای کسانی که قصد ایجاد فروشگاه آنلاین را دارند، فراهم می کند. ارزی که برای این شرکت پذیرفته است، بیت کوین می باشد اما باقی ارز ها نیز به زودی پذیرفته خواهند شد.

خرید از مایکروسافت با بیت کوین

از ابتدای ماه دسامبر 2014، مایکروسافت بیت کوین را به عنوان یک نوع از پرداخت، از مشتری هایش قبول کرد. اما چند هفته گذشته اعلام کرد پرداخت با بیت کوین را برای چند هفته متوقف می کند. این اولین باری نیست که مایکروسافت این چنین تصمیمی گرفته است که البته بعدا آن را لغو کرده است.

خرید با 50 نوع ارز دیجیتال

یکی از اولین شرکت هایی است که بیش از 50 نوع ارز دیجیتال را می پذیرد. این شرکت فروش پیتزا، تنها راه پرداختش از طریق بیت کوین است. هرچند تعداد شعبه هایی که به شما با بیت کوین پیتزا می دهند کم است، اما این تعداد رو به افزایش است.

چرا شرکت های بزرگ، ارز دیجیتال را قبول نمی کنند؟

شاید برای شما سوال باشد چرا شرکت های بزرگ، در ازای خدماتی که به شما ارائه می دهند؛ ارز دیجیتال قبول نمی کنند؟

نوسانات بازار ارز علت این امر است. تاجران و سهام داران شرکت های خرده فروش و کوچک به علت تغییراتی که در قیمت های ارز دیجیتال مشاهده می کنند، ترجیح می دهند با ارز رمزپایه معامله نکنند.

در کنار این موضوع، قوانین مالیاتی ارز دیجیتال، ممکن است مدیران شرکت های بزرگ را نگران کند.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید