تحلیل خبرها

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین
نوشته شده توسط kazem

بازار بیت کوین و دیگر ارز ها چند مدت است به شدت نوسان داشته و دارد و در این میان کسانی که خرید و فروش  می کنند بیش از پیش باید در روند رشد یا نزولی بودن این ارز ها نظارت داشته باشد. اگر با سایت ارزسل همراه بوده باشید در پست های قبلی روند رشد بیت کوین را پیش بینی کرده بودیم، ولی همیشه این پیش بینی ها درست نبوده و گاهی کاملا برعکس عمل می کند. امروز ۲۴ دی ماه، بیت کوین در ترند بازار خرسی قرار گرفته است و میتوان روند نزولی برای بازه کوتاه مدت فرض کرد. اگر بیت کوین حمایت ۳۵۰۰ دلار را بشکند، خط مقاومت بعدی را می توان ۳۲۰۰ دلار در نظر گرفت.

تحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین در بازه زمانی متوسط

  • خط های مقاومت: ۷۰۰۰ دلار، ۷۲۰۰ دلار ، ۷۴۰۰ دلار
  • خط های حمایت: ۳۵۰۰ دلار، ۳۳۰۰ دلار، ۳۱۰۰ دلار

هفته گذشته و در تاریخ ۱۶ دی ماه، بازار گاوی و روند افزایشی باعث شد قیمت بیت کوین تا ۴۲۱۸ دلار افزایش پیدا کند اما این روند ادامه دار نبود و بیت کوین نتوانست از خط مقاومت ۴۲۰۰ دلار عبور کند. در ۲۰ دی ماه این فاز اول نزولی را شاهد بودیم که بیت کوین در وارد محدوده ۳۷۱۲ دلار کرد. با رسیدن به این قیمت، بیت کوین طبق شاخص EMA حمایت ۱۲ و ۲۶ روزه خود را شکست و در حال حاضر زیر این شاخص قرار دارد و میتوان گفت در محدوده نزولی قرار گرفته است.

تحلیل قیمت بیت کوین-24 دی ماه

بعد از این قیمت، بیت کوین وارد فاز دوم نزولی شد و به قیمت ۳۵۹۱ دلار رسید. در حال حاضر نیز در این بازه قیمتی قرار دارد و با نوسان کم معامله می شود. طبق نمودار اگر مقاومت از پایین شکسته شود، میتواند تا ۳۲۰۰ دلار نیز ریزش داشته باشد که این رقم پایین ترین قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹ بوده است.


منبع cryptoglobe

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

یک نظر

  • ممنون از تحلیل قیمت خوبتان

    تحلیل قیمت اتریوم و بیت کوین رو همیشه از سایت شما پیگیری می کنم

نظر بدهید