خبرها

در هفته بلاک چین بایننس چه مسائلی مورد بررسی قرار می گیرد؟

hot-crypto-topics-on-the-table-at-binance-blockchain-week
نوشته شده توسط kazem

هفته گذشته هفته پر مشغله ای برای بایننس بوده است. بایننس در این هفته صرافی جدید دیگری عرضه کرد و رویداد ۴ روزه بلاک چین در سنگاپور در حال برگزاری است.

هفته بلاک چین از ۱۹ الی ۲۲ ژانویه (۲۹ دی تا ۲ بهمن ماه) می‌باشد و هزاران مخاطب را برای دیدن اشخاص مشهور صنعت کریپتو جذب کرده است. دو روز اول این رویداد میزبان SAFU هکاتون بود در حالی که امروز و فردا کنفرانس های بایننس برگزار می‌شود.

وبسایت رسمی این همایش به ضرورت وجود چنین رویدادی تاکید کرد زیرا این صنعت در حال پشت سر گذاشتن دوران سختی است. در این وبسایت آمده است:

در حال حاضر غوغای زیادی در بازار کریپتو برپاست. وجود شک و شبهه بر این صنعت سایه افکنده است و شرکت ها با افزایش چالش های پیش رو مواجه اند. نیاز است تا به صورت متحد تلاش کنیم و جنبش جهانی بلاک چین را آغاز کنیم تا سمت و سوی مثبتی به بلاک چین و این صنعت بدهد.

هکاتون (hackathon) بخشی از سرمایه و دارایی ایمن برای کاربران یا همان SAFU شرکت است و باعث ایجاد ویژگی هایی می‌شود که منجر به محصولات بهتر و امنیت آینده ارز دیجیتال و بلاک چین خواهد شد. ایجاد محیطی ایمن برای معامله کریپتو مهم تر از پذیرش گسترده است. در این خصوص می‌توان گفت که بایننس در بحث امنیت پیشرو می‌باشد.

این کنفرانس که هم اینک در حال برگزاری است بسیار خارق العاده و خلاق در فضای ارز دیجیتال می‌باشد که افراد پیشرو در این صنعت برای صحبت درباره روندهای آن، موضوعات مهم و یافتن راهکار خلاقانه برای توسعه بیشتر اکوسیستم بلاک چین دور هم جمع خواهند شد.

علاوه بر CZ مدیر بایننس، یونی آسیا مدیرعامل eToro، دا هونگ فی موسسنئو (NEO)، جاستین سان موسس ترون، آنتونی پامپلیانو از شرکت مورگان کریک دیجیتال و بسیاری از نمایندگان سازمان های کریپتو نظیر ریپل، PwC، کیوتام (Qtum)، ورتکس، Bloq، آنتولوژی، R3، کانسنسیس، سیرکل و بنیاد اتریوم در این همایش حضور دارند.

برگزاری کنفرانس هفته بلاک چین بایننس؛ به چه مسائلی پرداخته می شود؟!

پس از گفتگو با CZ، اولین پنل خبری به “درس هایی از کریپتو و سرمایه گذاری های توکن” می‌پردازد و پس از آن برنامه “ملل متحد بلاک چین: راهکار جدید برای توسعه پایدار” برپا خواهد شد.

آیتم های کنفرانس فردا شامل سخنرانی دا هونگ فی موسس نئو (NEO) درباره “اقتصاد هوشمند” و سخنرانی جاستین سان درباره اکوسیستم های برنامه های غیرمتمرکز بر بستر بلاک چین می‌باشد. پس از آن برنامه های استیبل کوین ها و راهکارهای بلاک چین شرکتی اجرا خواهد شد.

برخلاف همایش های فنی مهم که توسط شرکت هایی نظیر مایکروسافت یا اپل برای معرفی محصولات و خدمات خود برگزار می‌شود، همایش های کریپتو عمدتا بر اساس روابط تیم ها می‌باشد. بایننس اقداماتی را آغاز کرده است که می‌تواند روند رو به رشدی در خلاقیت و نوآوری برای صنعت و حامل خبرهای خوب برای مشتاقان کریپتو باشد.


منبع ethereumworldnews

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید