بیت کوین تحلیل

قیمت بیت کوین دوباره به 20هزار دلار خواهد رسید!

تحلیل قیمت بیت کوین
نوشته شده توسط kazem

افزایش دوباره قیمت بیت کوین

بیت کوین در سال ۲۰۱۷ بیشترین قیمت خود یعنی نزدیک به 19هزار دلار را تجربه کرد و بعد از آن تا امروز در یک بازه نزولی قرار گرفت که در کمترین مقدار خود به 3هزار دلار رسید که این مقدار ضرر هایی را نیز برای ماینر ها در پی داشت، حال ۵ رقمی شدن بیت کوین برای همه علاقه مندان به این حوزه تبدیل به یک آرزو شده است.

متخصصان و تحلیلگران بیت کوین و این حوزه، با توجه به مسائل مختلفی بازار را بررسی می کنند و هرکدام نظرهای متفاوتی و پیش بینی های متفاوتی دارند. اما با این وجود هنوز هیچکدام قادر نیستند تا یک تاریخ دقیق برای بازگشت بازار و روند صعودی در نظر بگیرند. البته این هم باید ذکر کنیم که تقریبا همه این نظر را دارند که این وضعیت بالاخره روزی تمام می شود و روند نزولی به پایان می رسد و دوران اوج قیمت بیت کوین، این بار حتی شدیدتر، بازخواهد گشت. همان طور که در پست های قبل نیز در تحلیل قیمت بیت کوین گفتیم بعضی از تحلیل گران این افزایش را تا مرز 250هزار دلار نیز پیش بینی کرده اند.

الستیر میلن (Alistair Milne)، مدیر اصلی سرمایه گذاری شرکت Digital Currency Fund، به تازگی در حساب توییتر خود پیش بینی جالبی کرده است. او اعلام کرده است که اگر قیمت بیت کوین احیا شود، ترس از دست دادن زمان سرمایه گذاری (FOMO) خیلی بیشتر از بار قبل اتفاق خواهد افتاد و این موضوع روی افزایش بیشتر تاثیر خواهد گذاشت.

این کارآفرین و سرمایه گذار در توییتر خود دلیل اینکه هنوز به افزایش قیمت بیت کوین اعتقاد دارد را بیان کرد. میلن گفت

سال ۲۰۱۸ مانند جهنم بود و حالا بیت کوین از جهنم به بهشت خواهد رفت.

او که ۶۲ هزار نفر دنبال کننده در توییتر دارد، گفت بسیاری از قدیمی های این بازار فکر می کنند بیت کوین یک «فرصت سرمایه گذاری نامتقارن» است.

قیمت بیت کوین به 20 هزار دلار خواهد رسید

طبق نظر افراد مطرح دیگر در این حوزه که زیر این توییت نظر گذاشتند، مانند مارک یوسکو و آنتونی پامپلیانو، به نظر می رسد آنها هم این نامتقارن بودن بیت کوین را قبول دارند. افت ۸۰ درصدی قیمت بیت کوین نسبت به بالاترین قیمت آن و پیش بینی اکثر تحلیلگران مبنی بر بازگشت دوران اوج بیت کوین، می تواند همه را متقاعد کند که این موضوع حقیقت دارد و قیمت بیت کوین تقارن و پیوستگی ندارد.

میلن بعد از این موضوع به مسئله قانون گذاری اشاره کرد و گفت

قطعا شفاف سازی و رگولاتوری در سال ۲۰۱۹ برای همه ارزهای دیجیتال شدید تر خواهد شد.

او در نهایت بیت کوین را با طلا مقایسه کرد و گفت

بیت کوین مانند معاملات بر پایه طلاست با این تفاوت که یک اهرم ۱۰۰ برابری نوسان دارد.

او در اخر گفت

بیت کوین در آینده جایگاه خود را محکم می کند و اتفاقات مهمی برای آن رقم خواهد خورد.


منبع newsbtc

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

3 نظر

 • سلام ممنون از پست خوبتان
  واله ما خسته شدیم از بس تحلیل قیمت در مورد آینده بیت کوین رو خوندیم
  هر روز یه تحلیل قیمت
  یکی میگه 20هزار دلار
  یکی میگه نابود میشه
  یکی هم میگه 1میلیون دلار
  بلاخره کدومش درسته؟
  لطفا راهنمایی کنید

  • سلام و وقت بخیر
   بله حق با شماست
   چون این ارز یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است و هیچ نهادی بر اون نظارت نداره این باعث میشه که افراد زیادی در این خصوص نظرها و تحلیل هایی ارائه داده باشند
   ما نیز در این سایت هدفمون تحت پوشش قرار دادن این تحلیل هاست تا اگر یکی از هم وطن گرام خواستند تو این کار وارد شوند با دانش و آگاهی از آینده آن وارد شوند
   و به نظر تیم کارشناسی ارزسل قیمت ارز دیجیتال به خصوص بیت کوین در چند سال آینده رو به افزایش خواهد بود(این نظر تیم کارشناسی است و ممکن است درست نباشد)

نظر بدهید