خبرها

زمان ارائه بلاک چین تلگرام معلوم نیست!

بلاک چین تلگرام در راه است
نوشته شده توسط kazem

کوین تلگرام در پستی از بلاک چین تلگرام توضیح داد و گفت که بنا به خبر های رسیده از یک منبع آگاه بلاک چین تلگرام آماده راه اندازی است. پیام رسان جهانی تلگرام قصد دارد تا شبکه اصلی و توکن بلاک چین مخصوص به خود یعنی TON را اواخر ماه آینده (اسفند) راه اندازی کند.

تلگرام که بنا به گزارش ها بیش از 200 میلیون کاربر ماهانه فعال دارد و باعث شده جزو 10 پیام رسان برتر جهان قرار بگیرد، حدود 1.7 میلیارد دلار در دو ICO خصوصی که سال پیش برگزار کرد، جمع آوری کرده است.

این منبع آگاه تاکید کرد که دوروف هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه بلاک چین تلگرام به میان نیاورده است و این که گفته می شود اواخر اسفند ماه این بلاک چین راه اندازی می شود، ممکن است تغییر کند.

در گزارشی دیگر از یک روزنامه روسی نیز آماده که دوروف به سرمایه گذاران گفته است که 90 درصد بلاک چین تلگرام آماده است و اما ممکن است به دلیل این که توسعه دادن چنین پروژه ای یک امر خلاقانه است، کمی با تاخیر ارائه شود.

تلگرام قصد دارد از روش جدید برای تبادل اطلاعات استفاده کند که این روش جدید ارز رمز پایه مخصوصی که به اسم گرام مشهور است استفاده خواهد شد

همینطور قبلا هم گزارش داده بودیم که پیش فروش موفق تلگرام باعث شد که ICO عمومی به دلیل جمع شدن سرمایه به اندازه کافی برگزار نشود. تا به حال تنها دو فرد ثروتمند و کارآفرین روسی شراکت خود را در این پروژه به صورت آشکارا تایید کرده اند.
تلگرام در ایران و روسیه به شکلی سخت گیرانه مسدود شده است و همچین چندی پیش هم مقامات ایران هرگونه همکاری برای عرضه بلاک چین تلگرام و تبلیغ ارز دیجیتال این پیام رسان را اقدام علیه امنیت ملی دانستند.

ظاهرا 10 میلیون از کاربران پیام رسان تلگرام در روسیه هستند و این پیام رسان در این کشور هم اخیرا مسدود شده است.


منبع  cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

2 نظر

 • سلام
  ببخشد یه سوال داشتم
  بعضی از سایت ها و کانال تلگرامی میزنن
  دانلود تلگرام بلاک چین یا بلاک چین تلگرام رسید
  اینا دروغن؟ یا واقعا اومده

  • سلام
   هنوز تلگرام روی بلاک چین به طور کامل اجرا نشده است
   به همین دلیل این اخبار دروغ هستند
   اگر تلگرام روی بلاک چین فعال شود از طریق سایت و کانال رسمی خودش اعلام میشه

نظر بدهید