خبرها ریپل

همکاری جدید ریپل با دانشگاه سینگهوا چین

نوشته شده توسط kazem

بورسیه‌ی تحقیقات در زمینه‌ی بلاک چین

براساس گزارشات مطبوعاتی روز ۱۸ام ژانویه، به نظر می‌رسد که یکی از دانشگاه‌های تحقیقاتی بزرگ چین قصد دارد با حمایت شرکت ریپل(Ripple) برنامه‌ی اهدای بورسیه‌ و سهمیه‌ی تحقیقاتی در رابطه با تکنولوژی بلاک چین راه‌اندازی کند.

ریپل

انجمن تحقیقات فناوری مالی در دانشگاه سینگهوا پکن(THUIFR) اخیرا اعلام نموده که طی یک همکاری مشترک با شرکت پرداخت‌های بلاک چینی ریپل، یک برنامه‌ی مشترک تحقیقاتی در رابطه با تکنولوژی بلاک‌چین(یا BRSP) راه‌اندازی کرده است. براساس این گزارشات، برنامه‌‌ی مذکور با هدف گرد‌هم آوردن بهترین دانشجویان فارغ‌التحصیل چین در سال ۲۰۱۹، به منظور مطالعه‌ی قانون‌گذاری و توسعه‌ی صنعت بلاک‌ چین در سطح جهان، راه‌اندازی شده است.

براساس گزارشات، افراد دخیل در این برنامه‌ی آموزشی جدید قادر خواهند بود تا به پیشرفته‌ترین دانش‌های فضای بلاک چین دسترسی داشته و همچنین در رویداد‌های مختلف شرکت ریپل حضور به عمل آورند.

ایوی گائو(Ivy Gao) مدیر توسعه‌ و همکاری‌های بین‌المللی THUIFR، تاکید کرده است که برنامه‌ی BRSP به تحقیقاتی آتی و آینده‌ی شغلی این دانش‌آموزان در صنعت بلاک چین، کمک شایانی خواهد کرد.

امی یوشیکاوا(Emi Yoshikawa) از بخش عملیات جهانی و دپارتمان همکاری شرکت ریپل، با انتشار یک پست توییتری در روز ۲۳ام ژانویه اعلام کرد که

این شرکت بسیار هیجان زده است که می‌تواند با دانشگاه سینگهوا در جهت تحقیقات مربوط به فناوری‌های مالی همکاری کند و به توسعه‌ی نسل بعدی استعداد‌های بلاک‌چین در چین، کمک کند.

ارز دیجیتال ریپلشرکت ریپل طی برنامه‌ای با نام «تحقیقات دانشگاهی در رابطه با تکنولوژی بلاک چین»، در حال همکاری با دانشگاه‌های برجسته‌ی سراسر جهان است تا از آموزش در فضای بلاک‌چین و رمزنگاری، حمایت کند. این کمپانی این پروژه را در ماه ژوئن ۲۰۱۸ معرفی کرد و اعلام نمود که در برنامه‌های آموزش بلاک چین ۱۷ دانشگاه برجسته‌ی سراسر جهان، بیش از ۵۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده است.

دانشگاه سینگهوا یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های تحقیقاتی پکن است که به عنوان یکی از ۹ نهاد معتبر دانشگاهی چین(C9 League) شناخته می‌شود.

مدت‌ها قبل، انجمن تحقیقات مربوط به فناوری اطلاعات دانشگاه سینگهوا با یک شرکت زیرمجموعه‌ی یکی نهادهای مالی چین همکاری کرده بود تا یک مرکز تحقیقات بلاک چین راه‌اندازی کند.

اخیرا گروهی از محققان برجسته‌ی دانشگاه‌های برتر ایالات متحده نیز با همکاری یکدیگر راه‌اندازی رمزارز جدید Unit-e را آغاز نموده‌اند. براساس گزارشات، این رمزارز جدید با هدف ارائه‌ی یک شبکه‌ی پرداخت غیرمتمرکز مقیاس‌پذیر جهانی، ارائه خواهد شد.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

یک نظر

نظر بدهید