تحلیل خبرها

قیمت منصفانه بیت کوین چقدر است؟

قیمت بیت کوین به 25هزار دلار خواهد رسید
نوشته شده توسط kazem

از آنجایی که در اواخر سال 2017  قیمت بیت کوین با کاهش همراه بود باعث شد که بسیاری از افراد علاقمند به این حوزه پیش بینی هایی برای آن انجام دهند. البته برخی از این پیش بینی ها باور نکردنی و حیرت آمیز هستند. تام لی نیز یکی از افراد تاثیرگذار در این صنعت است که در سال ۲۰۱۸ پیش بینی قیمت ۲۵ هزار دلار را برای بیت کوین بیان کرد.

تام لی مدیر اجرایی فاندرست (Fundstrat Global Advisors) در گذشته بیان کرده بود که ارزش بیت کوین این قیمت نیست و در واقع بیت کوین کمتر از ارزش واقعی آن خرید و فروش می شود. وی در سال ۲۰۱۸ حتی با وجود اینکه بازار ارز دیجیتال روندی نزولی داشت اما دیدگاه خوشبینانه خود را نسبت به کریپتو حفظ کرد.

از آنجایی که بیت کوین در ماه می با کاهش قیمت مواجه شد، تام لی بیان کرد که این کاهش قیمت تنها یه نوسان کریپتویی معمولی است. قیمت بیت کوین در مدت کمی کاهش یافت و وی در این راستا افزود کاملا منطقی است که بازار ارز دیجیتال در یک چشم برهم زدن دوباره صعودی شود. لی همچنین بیان کرد قیمت ۲۵۰۰۰ دلار برای بیت کوین قابل دسترسی است.

اما در ماه های اخیر بازار ارز دیجیتال دوباره شروع به نزول کرد. تام لی دوباره خوشبین باقی ماند و طی مصاحبه ای با CNBC توضیح داد قیمت ۲۵ هزار دلار می تواند رخ دهد. وی همچنین در ماه اکتبر اعلام کرد مردم زیادی بدبین شده اند و وقتی ۱۰۰ درصد سرمایه گذاران نسبت به بازار بدبین و خرسی باشند، کاهش قیمت ها رخ می دهد.

قیمت بیت کوین

با توجه به اینکه در ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ قیمت بیت کوین به ۳,۱۵۰ دلار رسید، وی طی مصاحبه ای با بلومبرگ بیان کرد دیگر پیش بینی قیمت صریحی در مورد بیت کوین نمی کند و ظاهرا تغییری در پیش بینی های و رویه خود ایجاد کرده است.

بازار کریپتو انعطاف پذیر است

لی در مصاحبه اخیر خود به پیش بینی گذشته خود اشاره کرد و افزود بیت کوین در سال ۲۰۱۸ نتوانست به قیمت ۲۵ هزار دلار برسد و سال ۲۰۱۸ برای کریپتو سال بزرگی بود و تغییرات گسترده ای رخ داد به ویژه که ICO ها تقریبا از بین رفتند و حتی بر قیمت بیت کوین تاثیر گذاشتند.

وقتی از تام لی پرسیده شد که آیا وی پیش بینی قیمت خود را پس می گیرد یا از آن صرف نظر می کند وی پاسخ داد ۲۵ هزار دلار قیمت منصفانه ای برای بیت کوین است اما این پیش بینی را برای زمان خاصی مشخص نکرد بلکه معتقد است بیت کوین به این قیمت خواهد رسید. او به این موضوع نیز اشاره کرد که طی روند نزولی پیشین، بیت کوین ۷۰ درصد کاهش قیمت یافت اما دوباره نجات یافت و با افزایش روبرو شد. از آنجایی که ارزهای دیجیتال تبدیل به یک کلاس دارایی جدید می شوند، قیمت بیت کوین نیز با روند صعودی روبرو خواهد شد.


منبع ethereumworldnews

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید