خبرها

50 میلیارد توکن بیت تورنت در کمتر از ۱۵ دقیقه فروخته شد

BitTorrent Tokens
نوشته شده توسط kazem

فروش توکن بیت تورنت (BTT) دیروز از طریق پلتفرم Binance Launchpad صورت گرفت که طی آن 7.1 میلیون دلار با فروش 50 میلیارد توکن در کمتر از 15 دقیقه جمع آوری شد. این آمار به طور رسمی از طرف صرافی بایننس در یک پست رسمی در وبلاگ این صرافی ارائه شد

بیت تورنت یک پروتکل همتا به همتا برای اشتراک گذاری فایل است و به کاربران این امکان را می دهد تا فایل های مختلفی از جمله موزیک یا ویدیو را اینترنت پخش کنند.

توکن بیت تورنت (BTT)

توکن BTT بر پایه توکن TRC-10 ارز رمزپایه ترون است و در این پلتفرم از طریق استفاده از منابع به اشتراک گذاشته شده توسط کلاینت های بیت تورنت کار می کند.

توکن های بیت تورنت در دو جلسه همزمان در Binance Launchpad به فروش رسید که در یکی از این جلسات خریداران با توکن خود سیستم بایننس یعنی Binance Coin و دیگران با از ترون خرید خود را انجام دادند.

طبق گزارشی که توسط بایننس منتشر شده، قیمت هر توکن 0.00012 دلار بوده است.

این یک خبر رسمی است : در جلسه خرید با BNB، همه 23.76 میلیارد BTT به شرکت کنندگان در طی مدت 13 دقیقه و 25 ثانیه فروخته شد. همزمان در جلسه خرید با ترون، همه 35.64 میلیارد BTT در 14 دقیقه و 41 ثانیه به فروش رسید.

در حدود ساعت 3:20 در منظقه زمانی UTC، مدیر عامل و بنیان گذار بایننس، چانگ پنگ ژائو توییتی در این باره منتشر کرد.

هر دو جلسه به اتمام رسید و به دلیل مشکلی که در سیستم پیش آمد 18 دقیقه زمان برد، اگر چه می بایست 18 ثانیه به طول می انجامید. تقاضا به شدت زیاد بود.

BitTorrent Speed، سیستمی که قرار است در آن توکن برپایه ترون BTT با کلاینت ویندوزی µTorrent یکپارچه شود، تا تابستان عرضه می شود.


منبع cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید