خبرها

توکن های ترون به طور کامل از شبکه اتریوم جدا شدند

توکن های ترون به طور کامل از شبکه اتریوم جدا شدند
نوشته شده توسط kazem

شبکه اصلی ترون بیش از هفت ماه است که راه اندازی شده است.ظبق بیانیه ای که توسط بنیاد ترون روز گذشته اعلام شد، وبسایت ترون خدمات برداشت کیف پول های ERC20 را غیرفعال کرد.  این بنیاد خدمات مشابه توکن های ERC20 را برای کاربران خود فراهم کرده است.

ترون از زمان عرضه شبکه اصلی در ماه ژوئن، به کاربران خود این فرصت را داد تا توکن های ERC20 بر بستر اتریوم خود را به شبکه اصلی ترون انتقال دهند. این اقدام که از ۱۳ ژانویه آغاز شد تلاشی بود تا ترون انتقال توکن ها را برای دارندگان آنها راحت تر انجام دهد. خدمات برداشت از کیف پول های ERC20 اتریوم اجازه مبادله توکن های ERC20 با توکن های جدید ترون امکان پذیر می سازد.

ERC20 اتریوم

پایان انتقال

حال دیگر زمان این انتقال به پایان رسیده است و خدمات کیف پولERC20 برای دارندگان این توکن ها در درسترس نیست البته به گفته بنیاد ترون این امر بدان معنا نیست که دارندگان توکن های ERC20 قادر نخواهند بود که توکن های خود را مبادله کنند.

با این که وبسایت ارائه دهنده خدمات این کیف پول تعطیل شده است اما کسانی که توکن های ERC20 دارند همچنان می توانند با دریافت مجوز مبادله ارزهای دیجیتال، با توکن های موجود بستر ترون این توکن ها را مبادله کنند. بنا به پیشنهاد بناد ترون کسانی که این نوع توکن دارند می توانند در مبادله توکن های خود از صرافی های نظیر بایننس، کوکوین (Kucoin) و Gate.io استفاده کنند. این صرافی ها به طور خودکار ترون های ERC20 را بر روی شبکه اصلی آن تعویض می کنند.

این بیانیه باعث آسودگی خیال بسیاری از دارندگان این نوع توکن شد. دارندگان توکنی که می‌ترسند پایداری و ثبات شبکه اصلی ترون، توکن های مبتنی بر اتریوم آن ها را به توکن های شبکه اصلی تبدیل نکرده باشد.


منبع ambcrypto

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید