بیت کوین تحلیل

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار

تحلیل قیمت بیت کوین
نوشته شده توسط kazem

تحلیل قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در چند روز اخیر حرکتی ناپایدار داشته است، نمودار این حرکت قیمت امروز 15 بهمن ماه 97 روند نزولی از قیمت 3470 دلار به سمت بیت کوین 3240 دلاری را نشان می دهد.

 

نکات کلیدی

 • روند نزولی ملایم برای بازار بیت کوین
 • فشار بازار خرسی 
 • احتمال ریزش قیمت و حجم بازار بیت کوین 
تحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین 15 بهمن 97

نمودار بلند مدت قیمتی خبر از بازار خرسی و ترند نزولی می دهد که طبق شاخصه 21 روزه EMA، اگر تلاش ها و فشار افزایشی بازار به همین صورت ادامه یابد و نمودار به سمت بالا شکسته شود، بیت کوین می تواند تا قیمت 3679 دلار افزایش یابد، اما با توجه به قدرت ترند نزولی احتمال این حرکت رو به بالا کمتر است.

پیش بینی قیمت بیت کوین (طولانی مدت) :نزولی

 • خطوط مقاومت: ۳۶۷۹، ۴۲۳۷، ۴۶۹۲ دلار
 • خطوط حمایت: ۳۲۴۷، ۲۷۶۵، ۱۹۵۰ دلار

با توجه به اینکه عده ای با درخواست برای فروش و کاهش قیمت بیت کوین، سلطه بازار را برعهده گرفتند، طبق کندل روزانه ۸ بهمن سطح ثبات قیمتی هفتگی شکسته شده است و اوسیلاتور ۱۴ روزه بالاتر از سطح ۲۰ قرار دارد و سیگنال فروش را نشان می دهد. قیمت هفته آینده  بیت کوین احتمالا به مقدار مطلوب 3247 دلار برسد که  این قیمت به میزان فروش بستکی دارد. بنابراین برای تریدرها سیگنال خرید در این قیمت داده می شود.

پیش بینی قیمت بیت کوین (بازه زمانی متوسط): نزولی

تحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین 15 بهمن

برای بازه متوسط نیز، روند نزولی مشاهده می شود و کندل ۶ بهمن هم افت قیمت بیت کوین تا 3247 دلار را نشان می دهد. طبق شاخص 50 روزه EMA، در تاریخ ۹ بهمن بازار روند صعودی به خود گرفت اما موفق به ادامه دادن مسیر خود نشد و 14 روزه EMA   نشان دهنده افت قیمت است. در اوسیلاتور 14 روزه نیز سطح بالاتر از 20 مشاهده می شود. برای این بازه هم تا زمان نرسیدن قیمت به 3247 دلار همچنان سیگنال فروش و در این قیمت سیگنال خرید داده می شود.

 

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

2 نظر

  • سلام
   ببنید نیمشه در مورد قیمت دقیقش در چند ماه آینده نظر خاصی داد اما تحلیل های که تیم ارزسل در مورد قیمت بیت کوین انجام داده است به این نتیجه رسیده است که در شش ماه آینده زمینه خوبی برای رشد این ارز وجود دارد(این یک نظر است) و آنچه که معلوم است ارزش ذاتی بیت کوین است که دچار تغییر نشده است
   موفق باشید

نظر بدهید