بیت کوین تحلیل

تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل

تحلیل قیمت بیت کوین اتریوم و ریپل
نوشته شده توسط kazem

امروز قصد داریم در بررسی قیمت های ارز دیجیتال، قیمت سه ارز بیت کوین، اتریوم و ریپل را در هفته های که گذشته بررسی کنیم و روند حرکت قیمت ها در چند روز آینده را هم با توجه به نمودار پیش بینی کنیم، تیم ارز سل هیچ گونه توصیه ای در سرمایه گذاری با استناد به تحلیل های ارائه شده در سایت ندارد.

دنیای ارز های دیجیتال بر اساس کاشناسان مطرح دنیا در سال 2019 رشد خوبی از خود نشان خواهند داد با این حال در چند هفته گذشته بیت کوین تنها مقدار کمی افزایش قیمت داشته بعد از آن روند نزولی در پیش گرفته است، که در تحلیل قمیت بیت کوین انجام شده این کاهش قیمت مشاهده شد

تحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین 15 بهمن 97

تحلیل قیمت بیت کوین 15 بهمن 97

بیت کوین در سه روز گذشته با افزایش قیمت اندک به مرز 20روزه  EMA رسیده است که به عنوان نقطه مقاومت عمل می کند. افراد خوشبین پس از بهمن ماه نتوانسته اند قیمت را بالاتر ببرند. RSI کمتر از 50 و EMA 20 روزه رو به کاهش است که این نشان می دهد افراد بدبین کنترل را در دست دارند. اگر قیمت از میانگین های متغیر کمتر شود و به کمتر از 3236 دلار برسد سفارش زیادی وجود خواهد داشت. نقطه پشتیبان بعدی 3000 و 2600 دلار است. اگر افراد خوشبین قیمت را بیش از میانگین های متغیر افزایش دهند، ممکن است روند تغیر کند. اولین نشانه این امر خروج از 4255 دلار است.

تحلیل قیمت اتریوم

اتریوم در 4 روز گذشته در محدوده ی 103.20 دلار و 116.30 دلار معامله شده است. ممکن است قیمت اتریوم به 167 دلار برسد. به دلیل احتمال بالای افزایش قیمت، اگر قیمت بالای EMA 20 روزه باقی بماند تصمیم های دراز مدت می تواند گزینه خوبی باشد. اما اگر قیمت به کمتر از 103.20 دلار برسد ممکن است تا 83 دلار هم کاهش یابد.

تحلیل قیمت اتریوم بهمن 97

تحلیل قیمت اتریوم 15 بهمن 97

تحلیل قیمت ریپل

بین EMA 20 روزه و 50 SMA  پنجاه روزه انتظار مقاومت بالایی داشتیم. در 31 ژانویه ریپل از SMA پنجاه روزه پایین تر آمد. افراد خوشبین در مسیر رو به پایین، سعی کردند تا روند را تغیر دهند. با این حال،ریپل زمانی می تواند توانش را نشان دهد که به بالای SMA پنچاه روزه برسد. اگر افراد بدبین قیمت ریپل را به کمتر از 0.027765 دلار برسانند دیدگاه ما نفی می شود.

تحلیل قیمت ریپل 15 بهمن 97

تحلیل قیمت ریپل 15 بهمن 97

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

2 نظر

 • آقا چرا قیمت بیت کوین داره میاد پایین
  میترسم اینقدر بیاد پایین دیگه ارزش خودشو از دست بده

  • سلام
   قیمت بیت کوین به عامل های زیادی بستگی داره برای همین در چند ماه گذشته شاهده کاهش قیمت اون هستیم
   اما کاهش قیمت بیت کوین به منزله بی ارزش شدن اون نیست
   طبق نظر تحلیلگران بزرگ دنیا قیمت در چند ماه آینده احتمال برگشت به قیمت عادی و مطلوب خودش رو داره

نظر بدهید