تحلیل خبرها

تحلیل نمودار تغییرات قیمت بیت کوین، ریپل، اتریوم

سقوط قیمت بیت کوین-اتریوم-ریپل
نوشته شده توسط kazem

سقوط قیمت بیت کوین

اگر با ارزسل همراه بودید حتما در اخبار های گذشته دیدید که گزارش هایی از افت قیمت ارز های دیجیتال برتر را به صورت کلی ارائه دادیم و در ادامه بیان کردیم که کارشانسان و تحلیلگران پیش بینی هایی مبنی بر سقوط قیمت بیت کوین به کمتر از 3400 دلار را داده بودند و این پیش بینی امروز به وقوع پیوست که طی آن قیمت بیت کوین به 3387 دلار رسید.
سقوط قیمت بیت کوین

چارت های هفتگی سایت کوین مارکت کپ قیمت بیت کوین را 3 درصد کمتر از 3481 دلار نشان می دهند. بیت کوین این  هفته را با این قیمت شروع کرده است.

تغییرات قیمت بیت کوین

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین در یک هفته

سقوط قیمت ریپل

پس از سقوط قیمت بیت کوین، ارز دیجیتال ریپل که جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است نیز ارزش خود را از دست داد. در طی 24 ساعت، ریپل  با از دست دادن 3درصد قیمت خود به قیمت  تقریبا 0.290 دلار رسید. در چارت هفتگی این ارز می بینیم که قیمت فعلا 9% کمتر از 0.371 دلار است. ریپل این هفته را با این قیمت شروع کرده است.

نمودار تغییرات قیمت ریپل در یک هفته 

نمودار تغییرات قیمت ریپل در یک هفته

سقوط قیمت اتریوم

اتریوم به دنبال مشکلاتی که در هاردفورک های خود روبه شده بود با کاهش قیمت روبه رو شد  که این کاهش قیمت تا نزدیکی های 100 دلار رسیده است. اتریوم در 24 ساعت گذشته، 4درصد قیمت خود را از دست داده است. از شروع با قیمت 107 در حال حاضر این ارز در حدود 102 دلار خرید و فروش می شود. چارت هفتگی این ارز نشان می دهد که قیمت این ارز حدود 6درصد نسبت به 108 دلار کاهش یافته است. شروع قیمت اتریوم، این هفته با قیمت 108 دلار خواهد بود.

نمودار تغییرات قیمت اتریوم در یک هفته

نمودار تغییرات قیمت اتریوم در یک هفته

ارز دیجیتال بایننس با پرس تایم 14 درصدی، جایگاه 10 را در بین 20 ارز برتر، کوین مارکت کپ به دست آورده است. صرافی بایننس پیشرفت های زیادی میان ارزهای دیجیتال کرده است، این سایت در اقدام اخیر خود در شراکت  با شرکت پرداخت سیمپلکس، استفاده از کارت اعتباری را فراهم کرده است.

در پی سقوط شدید قیمت بیت کوین مت هوگان رئیس تحقیقات در مدیریت منابع بیت وایز و رئیس ETF.com  اعلام کرده است که سرانجام بیشتر ارزهای دیجیتالی از بین می روند. او در ادامه صحبت هایش بیان کرده است که دیدگاه وی در مورد دارایی های دیجیتالی نسبت به بلاک چین بدبینانه تر است.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید