بیت کوین خبرها

موسس بیت کوین: بیت کوین کش به زودی از بین می رود!

بیت کوین کش نابود می شود
نوشته شده توسط kazem

چند ساعت پیش کبرا موسس Bitcoin.org و بیت کوین تاک در توییتر به موضوع بیت کوین و بیت کوین کش اشاره کرد و گفت که متقاعد شده است که راجز و سایر سازندگان بیت کوین کش با دست کشیدن از حمایت آلتکوین ها به زودی به سمت بیت کوین خواهند آمد. وی گفت:

من متقاعد شده ام که راجر ور و سایر افراد بیت کوین کش در سال ۲۰۱۹ به سمت بیت کوین باز خواهند گشت. بیایید با آغوش باز از آنها استقبال کنیم. در این خصوص حتی خود راجر ور هم می‌داند که در جبهه اشتباهی قرار دارد. بیت کوین کش به سرعت در حال از بین رفتن است.

راجر ور یکی از اولین سرمایه گذاران بیت کوین است که در دنیای ارز دیجیتال به مسیح بیت کوین معروف است. وی مدتی پس از رها کردن بیت کوین وقت خود را به حمایت از پروژه جدید  بیت کوین کش اختصاص دهد.

از آن زمان، تلاش های راجر ور برای محافظت از سرمایه گذاری خود، او را به سمت انجام مجموعه اقداماتی سوق داد که بسیاری از کاربران در اکوسیستم ارز دیجیتال به شدت آن را محکوم به عدم راستگویی و شفافیت کردند. راجر ور مدتی در معرض شکایت کابران به خاطر این که کاربران ادعا می کردند آنها فکر می کردند در حال خرید بیت کوین هستند نه بیت کوین کش.

نابودی بیت کوین کش واقعیت یا شوخی!

اما این که کبرا این موضوع را جدی گفته است یا شوخی طعنه آمیز بیش نیست نیاز اطلاعات بیشتر است چرا که با نگاه به رفتار ها راجر و پیشینه کبرا به عنوان شخصیتی بحث برانگیز در دنیای ارز دیجیتال این موضوع مبهم به نظر می رسد. 

در گذشته کبرا در خصوص مزایای این ارز دیجیتال مانند سرعت بالای تراکنش ها و کارمزد کم آن ها تعریف های کرده بود اما سطح بالای متمرکزسازی و ناسالم بودن جامعه آن، احتمال موفقیت این آلتکوین را از بین برد. کبرا در این خصوص در توییتر گفت:

بیت کوین کش به درد نخور است. زمان آن رسیده است که این ارز بدرد نخور را دور بریزیم. بیت کوین کش فرصت موفقیت داشت اما شرایط مطابق میل آن پیش نرفت. در اینجا اعلام می‌کنم که دیگر حساب های کاربری بیت کوین کش را دنبال نمی‌کنم. موفق باشید.

وی در توییت دیگری گفت:

بیت کوین کش مرده است. به رهبر و هدف جدیدی نیاز دارد در غیر این صورت به زودی ارزش آن به صفر خواهد رسید.

هاردفورک بیت کوین

بر همین اساس  نه تنها بیت کوین کش مرده است، بلکه بیت کوین SV که فورکی از این ارز دیجیتال است نیز در ابتدای سال به عنوان یک کوین بی ارزش دسته بندی شد. کبرا در توییت های خود نوشت:

زمان آن رسیده است که تمام بیت کوین SV های خود را بفروشم. شتکوین بی ارزش.

تاکنون راجر ور در خصوص توییت های کبرا اظهار نظر نکرده است. با این حال شواهدی مانند آخرین توییت راجر ور در خصوص تبلیغ سرویس انعام بیت کوین کش که در سایت بیت کوین ارائه شد، پیش بینی ها کبرا را دور از انتظار نشان می دهد.

شاید این نتیجه گیری های کبرا به دلیل عملکرد  ضعیف بیت کوین کش طی ماه گذشته باشد.  اما این عملکرد  آنقدر ضعیف نیست که این ارز دیجیتال را مرده در نظر گرفت، اما به میزانی هست که بین سرمایه گذارانی که تحمل ریسک کم را دارند نگرانی ایجاد کند.


منبع ethereumworldnews

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید